x-kom hosting

Ekran do Raspberry Pi B+

NO-Name
utworzono
utworzono

Jak w tytule potrzebny mi ekran do RBP.

Ekran musi być przenośny najlepiej na baterie, chciałbym żeby był mały i tani ( może być używany ).

  • 1 miesiąc później...

4pc
komentarz
komentarz

Zobacz tutaj - http://www.ematador.pl/ Chyba jedyny sensowny sklep w tej kategorii, przynajmniej ze wszystkich jakie są mi znane.

Masz tam i moduły i akcesoria pod Raspberry Pi.

Morelka
komentarz
komentarz

Mają to czego potrzebujesz - i chyba to ten najpewniejszy sklep. Ogólnie sklepy pod Raspberry Pi są, ale tylko ten jest według mnie pewny.
chyba temat jeszcze nie jest u nas dostatecznie rozwinięty.

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Morelka
komentarz
komentarz

Czy jesteś w stanie aktualnie wskazać jakiekolwiek dodatkowe akcesoria do tego urządzenia, które faktycznie warto jest posiadać?

  • 4 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Poza klawiaturą i pamięcią? Kwestia uznania. Wiem, że na ematador ma się pojawić coś nowego, ale nie wiem co dokładnie. Na pewno samo to, ile zmian wprowadzono w stosunku do poprzedniej wersji robi duże wrażenie. Przynajmniej słuchaką klientów...

  • 4 miesiące później...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.