x-kom hosting

Jaką karte wybrać?

biO**
utworzono
utworzono

Siemanko.

Zastanawiam się nad zmianą grafiki obecnie posiadam Radeona 7700 1gb ddr5 lecz karta nie zadowala mnie, co prawda wyciagam z karty naprawde dużo gdyż w cs:go srednia klatek wacha się między 350-400 fps lecz karta nie posiada zlacza crossfire. Za karte zaplaciłem 89 euro teraz szukam czegos w granicy 250 euro mozecie polecic mi karte ktora jest w tym przedziale cenowym z standardem pci express 3.0. Czekam na podeslane linki

biO**
komentarz
komentarz

7700hd i tak sie składa, że mój radeon crossa nie posiada gdyż został wydany przez firme xfx czy coś na podobe. Dokładnie nie pamietam gdy to sprawdze napiszę ale crossa nie ma na 120%

Youki
komentarz
komentarz

Podaj resztę konfiguracji Twojego PC wraz z marką i mocą zasilacza.

Youki
komentarz
komentarz

Nie wiem co to za zasilacz. 

 

W tej cenie szukaj R9 280X

biO**
komentarz
komentarz

Parametrowo zasilacz uciągnie wszystko??

Youki
komentarz
komentarz

Ma on dwie linie po 288W, w sumie nie wiem. 

 

Jeśl chodzi o okablowanie to problemu nie będzie.

Youki
komentarz
komentarz

NIe jest to zła propozycja. :) 

biO**
komentarz
komentarz

jestem zdecydowany na zakup, szukam jeszcze gdyż jest wiele propozycji w cenie do 200 euro ale chce postawić na radeona.

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

Nigdzie nie widzę testów tego zasilacza, zapytam na forum zagranicznym.

 

Z odpowiedzi wynika, że to crap i bałbym się do niego podpinać 280.

 

Najtańszy pewny zasilacz z tego sklepu, który jest przystosowany do 280 to:

http://www.arlt.com/Hardware/PC-Komponenten/Netzteile/500W-Corsair-Builder-Series-CX500.html

Edytowane przez rafalluz
biO**
komentarz
komentarz

Teraz już nie wiem sam, dopytywałem się w sklepie gdzie zakupiłem wszystkie części od PC w tym ten zasilacz, również chce zakupić tam grafikę.

 

Powiedziano mi, że spokojnie bez obaw mogę grafikę ładować do PC, oczywiście panowie z sklepu doskonale wiedzą jaki mam zasilacz i resztę części.

rafalluz
komentarz
komentarz

Nie ufamy panom ze sklepów, ponieważ oni mają interes w opchnięciu czegoś, co im nie schodzi z magazynów.

biO**
komentarz
komentarz

mam upatrzony konkretny model który już opisałem w tym temacie, w środę okaże się na co stać ten zasilacz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.