x-kom hosting

Płyta główna a łączne internetowe

tomekck91
utworzono
utworzono

Witajcie.

Na wstępie chcę zaznaczyć iż nie jestem szczpecem w dziedzinie kumputerów a właściwie to mało wiem. Chciałem zapytać Was drodzy "szczpece :D" czy moje łącze internetowe może być niestabilne przez wadliwą płyte główną ? Oddałem komputer do serwisu by sprawdzili jego stan no i wyszło, że jedna kość ramu jest uszkodzona to wywaliłem i płyta główna jest wadliwa ale śmiga :D a od jakiegoś czasu mam problem w grze internetowej "cs 1.6" ping mi strasznie skacze i fpsy spadają. Rok temu grałem wszystko było git ping 20 nie ruszy się stały fajny stabilny, fps 100 i ani drgnie :( teraz lipa. Pragnę nadmienić że jak gram w te gierke to wyłączam wszystkie programy 0 ściągania. Komputer mam po formacie 0 wirusów, skanowałem.
Ogólnie nie tylko w grze jest nie stabilny lecz ogólnie i gubi pakiety w uj. Wina po stronie dostawcy nie jest napewno . Z góry dziękuję za rady i odpowiedz na pytanie "Czy niestabilne łącze internetowe może być spowodowane wadliwą płytą główną?" 

Pozdrawiam ;)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Inne urządzenia też mają taki problem gdy je podłączysz do internetu tym samym kablem bądź przez wifi ?

Podaj przy okazji pełną specyfikacje komputera wraz z zasilaczem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.