x-kom hosting

Ściągnięty z neta Windows i Oryginalny klucz

Merkiz
utworzono
utworzono

Witam wszystkich serdecznie , mam ciekawy problem bo po Aktualizacji z Windowsa 8 na Windows 8.1 usunął mi się Recovery przez co nie mogę zrobić reinstalacji systemu i mam takie pytanie , jeżeli ściągnę sobie pirackiego windows'a nieaktywowanego z internetu i zrobię nim Formata i wpiszę klucz cd-key który dostałem od producenta laptopa wszystko będzie ze sobą grało ? z góry dziękuję za pomoc!

Youki
komentarz
komentarz

Tak, będzie grało. 

Merkiz
komentarz
komentarz

a jeżeli mam gwarancje i ubezpieczenie na laptopa to nie starcę ani tego ani tego ? 

Youki
komentarz
komentarz

Gwarancję nie, a ubezpieczenie to nie wiem, chyba nie.

Merkiz
komentarz
komentarz

Skąd najlepiej ściągnąć Windowsa 8 aby wszystko ze sobą grało ? 

adacho01
komentarz
komentarz

Pożycz od kolegi, może ma instalkę. Instalki były bodajże na jakichś fińskich stronkach, nie pamiętam nazwy.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Ten laptop nie ma bynajmniej ukrytej partycji z instalką Windows'a ?

Napisz jaką masz dokładnie markę i model laptopa.

Merkiz
komentarz
komentarz

Już jej nie ma .
Niby firma Asus tłumaczy się tym że "Recovery" Skasowało się podczas aktualizacji z windowsa 8 na windowsa 8.1 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Więc, skoro posiadasz licencję na Windows 8, czyli prawo do jego użytkowania, to możesz pozyskać instalke tego systemu. Tylko nie może być to Windows 8 w innej wersji niz masz na niego licencję (np miałeś home to nie możesz uzywać PRO) i nie może być to wersja piracka (z usuniętym zabezpieczeniami). Takie jest moje zdanie, myślę, że tak mniej więcej określa to prawo.

 

Oczywiście musisz posiadać oryginalną nalepkę licencyjną Windows na laptopie, oraz jakiś dokument zakupu laptopa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.