x-kom hosting

problem z Internetem

mateuszek1797
utworzono
utworzono

Witam. Ostatnio kupiłem komputer stacjonarny, zainstalowałem Windowsa 7, podłączyłem kabel od Internetu do komputera i routera i niestety nie ma Internetu. Wybrałem opcję rozwiązywania problemów i znaleziono problem : system Windows nie może znaleźć sterownika karty sieciowej. Szukałem, próbowałem jakieś ściągnąć, ale niestety bez skutku.
Znalazłem płytę dołączoną do komputera i były na niej jakieś sterowniki, zainstalowałem jeden do sieci LAN no i z ikonki od Internetu zniknął czerwony krzyżyk i pojawił się żółty trójkąt z wykrzyknikiem. Teraz gdy włączę rozwiązywanie problemów to pojawia się : karta sieciowa "połączenie lokalne " nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP.
Zainstalowałem wszystkie sterowniki z płytki i teraz gdy włączę menedżer zadań, nie ma żadnych żółtych trójkątów z wykrzyknikami, a wcześniej były, ale Internetu wciąż nie ma, nadal pojawia się problem : karta sieciowa " połączenie lokalne " nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP.
.
.

politolog
komentarz
komentarz

Jaki usługodawca ? Wrzuc ss z ipconfig . 

mateuszek1797
komentarz
komentarz

Jaki usługodawca ? Wrzuc ss z ipconfig .

NETIA
politolog
komentarz
komentarz (edytowane)

Jaki masz modem/router do internetu ? 

Edytowane przez politolog20
mateuszek1797
komentarz
komentarz

tp-link td-w8901g

politolog
komentarz
komentarz

Konieczny jest reset tego routera do ustawień fabrycznych i ponowna jego konfiguracja . 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.