x-kom hosting

Podstawy C++

Piksel
utworzono
utworzono

Witam , Ostatnio miałem dużo wolnego czasu i zainteresował mnie język C++ i postanowiłem się go nauczyć,

Moje pytanie brzmi , od czego zacząć?

Jestem skłonny kupić jakieś kśiążki.

 

Dziękuje za odpowiedzi.

rafalluz
komentarz
komentarz

Symfonia C++ Grębosza.

  • Dobra wypowiedź 1
Piksel
komentarz
komentarz

Dziękuje.

Książkę dopiero będę mógł otrzymać w Wrześniu ponieważ nie długo wracam 'do domu' i obawiam się że nie dojdzie mi na czas.

W Polsce będę połową Września.

 

Teraz pozostają mi tylko strony/poradniki.

Jakie polecicie?

  • 2 tygodnie później...
vzx
komentarz
komentarz

Ja bym polecał nauczyć się samego C z porządnej książki jak np. Learn C The Hard Way i odpuścić sobie C++, ten język ma chyba najgorzej zrealizowane programowanie obiektowe, ze wszystkich języków jakie widziałem. C natomiast jest dobry w zrozumieniu jak działa komputer na bardzo niskim poziomie i ta wiedza przyda się nawet jakbyś przestawił się potem na inny język. 

  • Dobra wypowiedź 1
Piksel
komentarz
komentarz

Ja bym polecał nauczyć się samego C z porządnej książki jak np. Learn C The Hard Way i odpuścić sobie C++, ten język ma chyba najgorzej zrealizowane programowanie obiektowe, ze wszystkich języków jakie widziałem. C natomiast jest dobry w zrozumieniu jak działa komputer na bardzo niskim poziomie i ta wiedza przyda się nawet jakbyś przestawił się potem na inny język. 

C++ zawieta język C jeśli się nie myle :)

 

Pierw przejde przez polecany kurs online , potem kupie książkę :)

  • 3 tygodnie później...
Los_Emilos
komentarz
komentarz

Ja radzę ogarnąć C++, bardziej mi podeszedł. No i wsperia obiektowość. Sam też polecam Grębosza do nauki.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.