x-kom hosting

Problem z hostingiem

tazbierek
utworzono
utworzono (edytowane)

Stworzyłem własną stronę uzychow.pl

Mam pewien problem , wykupiłem w serwisie 1&1 domene natomiast serwer posiada kolega . Za pomoca przekierowania ramkowego przekierowałem moją stronę na jego serwer . 

 

Z linku żródłowego :  http://ufolfasow.com/uzychow/  strona dzziała poprawnie , natomiast po włączeniu strony uzychow.pl dostaje komunikat

 

 

Forbidden

You don't have permission to access /uzychow/defaultsite/ on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

Nie wiem gdzie tkwi problem . Dziękuję za wszelką pomoc

Edytowane przez tazbierek
  • 3 tygodnie później...

4pc
komentarz
komentarz

ALe to jak? Te domeny są nakierowane na ten sam adres na pewno? Tj. przez 301? Ręcznie ustawiałeś przekierowanie czy przez np. direct admin?

  • 2 miesiące później...
Morelka
komentarz
komentarz

Kolego - 3 lata jestem na Firehost, nigdy nie było problemów, a małe konto kosztuje mnie 45 zł rocznie.
czy tak trudno zwyczajnie się przenieść do pewnego dostawcy? U nich nawet panel możesz wybrać - albo DA, albo cpanel.

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

A jakie jakieś 6 lat na hekko i mam tak w zasadzie wszystkie stronki - od zapleczówek bo duże serwisy. Kilka konto, różnej wielkości. Przy hostingach kluczowe znaczenie ma zawsze jedno - stabilność samej usługi!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.