x-kom hosting

8 ram

Wolfensztein
komentarz
komentarz

No nie wiem Youki, te mają niższe taktowania.

Jak dla mnie mógłbyś sprzedać te pamięci które masz i kupić nowe Crucial Ballistix 2x4 GB 1600MHz (lub 1x8GB w zależności jaki masz układ pamięci na płycie głownej) CL9.

Youki
komentarz
komentarz

Chyba opóznienia, nie taktowania. BIOS automatycznie zwiększy ich do obecnych i tyle. 

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Tak, chodziło mi o opóźnienia.

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Wiec ktore beda lepszym rozwiazaniem juz na koniec? Youki'ego czy Wolfensztein'a? :D

Youki
komentarz
komentarz

Tylko po co Ci aż 12 GB RAM'u ? 

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Pytam ktore rozwiazanie bedzie lepsze, dokupienie Twoich 4gb czy kupienie nowych 8gb ktore podal Wolfensztein?

Youki
komentarz
komentarz

Jak dla mnie dokupienie pamięci. Wyjdzie taniej, a to samo. czyli 8 GB. 

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Wiec to ze bede mial 2 inne kostki nie zmieni nic tak? One razem sie 'zlacza' i bedzie smigalo, am I right? :)

Youki
komentarz
komentarz

Teoretycznie tak, praktycznie przecież nie jestem w stanie przewidzieć, że akurat te kostki będą się gryzły, płyta nie będzie ich lubiała ...

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Dlatego w sumie lepiej by bylo kupic nowe 8gb a sprzedac/odlozyc na polke te co mam teraz. A mam takie pytanko, na co trzeba uwazac przy kupnie nowych ramow? Tylko na te MHz?

Youki
komentarz
komentarz

Przecież zawsze możesz zwrócić... 

Mopsiukacz
komentarz
Youki
komentarz
komentarz

OK, jak chcesz, nie powinno być z nimi problemów. :) 

  • Dobra wypowiedź 1
Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Dziekuje Ci Youki za wszystkie rady, do nastepnego ! :)


Kurcze ostatnie pytanie naprawde Youki :D Otoz jak juz bede mial te nowe 8gb to bede mogl na lajcie wlozyc jeszcze ta moja 4gb'owa kostke zeby miec razem 12? Wiem ze 12 to bez sensu ale nie bede mial co z tymi 4gb zrobic :D Sprzedanie nie wchodzi w gre :D I czy 12 a 8 to duza roznica? :D

Youki
komentarz
komentarz

Raczej nie powinno być problemów.

 

I czy 12 a 8 to duza roznica?

Przy normalnym użytkowaniu, gry żadna.

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Okej, zrozumiano, dobranoc :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.