x-kom hosting

8 ram

Mopsiukacz
utworzono
utworzono

Witam, chce kupic 8gb ramu tylko nie mam zielonego pojecia jakie.. moze jakas pomoc prosze ? 


A i jeszcze jakby ktos mial propozycje to prosilbym w euro :D

lsdpetersld
komentarz
komentarz

model plyty glownej? cena jak najtanoej?

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Plytna glowna to Z77-D3H od Gigabyte. Cena znow nie najtansza bo nie chce 'szajsu', mozna troszeczke zaszalec ale nie za duzo.

Mopsiukacz
komentarz
komentarz (edytowane)

A oplaca sie doplacic do wiekszej ilosci MHz?

Edytowane przez Mopsiukacz
Youki
komentarz
komentarz

W Twoim przypadku nie.

 

A jakie obecnie masz pamięci  ?

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Dlaczego w moim przypadku nie? 
A powiem Ci ze nawet nie wiem, mozna to sprawdzic jakos czy musze wyjac kostke? Bo jest to kostka 4gb

JaniXX127
komentarz
komentarz

Bo procki intela wspierają 1600mhz, a różnicę widać tylko w benchmarkach. Pamięci można też podkręcić.

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Okej, rozumiem. Wiec te ramy co podeslales wydaja sie najlepszym wyjsciem? Czy ma ktos jakies inne propozycje? 


hmm?

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż najpierw screeny z zakładki Memory oraz SPD z programu CPU-Z.

Mopsiukacz
komentarz
komentarz
Youki
komentarz
komentarz

Weż ten pamięci http://www.ceneo.pl/23520898 

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

A moglbys mi wytlumaczyc dlaczego akurat te w paru slowach? Bo kolega mi jakies Kingstony proponuje i sie pogubilem :D

Youki
komentarz
komentarz

Jeden piernik jaka firma. Te są tanie, mają takie same parametry jak Twoje obecne. 

Mopsiukacz
komentarz
komentarz (edytowane)

Z tym ze ja chce kupic NOWE 8gb, to bedzie jakis problem jak beda mocniejsze od moich terazniejszych? :>


Okazalo sie ze mam wiecej pieniedzy wiec moge dolozyc, a chcialbym pozadne ramy. Prosze Was o propozycje bo licze tylko na Was, nie mam kogo zapytac.

Edytowane przez Mopsiukacz
Youki
komentarz
komentarz

Przecież podałem Ci link do nowych. 

to bedzie jakis problem jak beda mocniejsze od moich terazniejszych?

To i tak spowolnią do parametrów obecnych. Nawet jakbyś miał szybsze to różnicy realnie i tak nie zauważysz... 

 

a chcialbym pozadne ramy.

Czyli jakie? Z kawałkiem blachy udającym radiator ? 

Jak więcej za nie przepłacisz to i tak nikt CI nie da gwarancji, że się zepsują.

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Youki ale terazniejsze ramy to ja mam ze starego (slabego) kompa, teraz mam duzo mocniejszego. 

Youki
komentarz
komentarz

I co z tego skoro i tak to są DDR3 4 GB 1600 MHz CL11

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Sory ze zapytam ale czy moje terazniejsze ramy sa dobre? Jezeli w miare dobre to czy nie lepiej by bylo kupic tylko 4gb ramu? 
Bo jeszcze wypatrzylem w razie czego to : http://www.amazon.fr/s/?url=search-alias=electronics&field-keywords=HX318C10FR/8 
Podobaja mi sie ze jasny piorun :D

Youki
komentarz
komentarz

Tak, są dobre i wystarczy do nich dokupić 4 GB kolejne.

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Tyle ze pasowalo by dokupic takie same tak? A ja nawet nie wiem co to za model. BTW gdzie to pisze ze to sa 1600MHz ( tak z ciekawosci )?

Youki
komentarz
komentarz

NIe dam Ci 100 % pewności i nigdy nie daję, bo nie jestem w stanie przewidzieć, że przykładowo kości będą się gryżć między sobą. 

 

Te są do laptopa.

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Nie dasz mi pewnosci na 100% ale sadzisz ze beda dzialac wiec chyba okej. Pomoglbys mi znalesc to w jakims miedzynarodowym/swiatowym sklepie? Cos jak Amazon.. Bo szukam i znajduje jakies inne firmy..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.