x-kom hosting

Wydajny laptop w dobrej cenie.

Filipo33
komentarz
komentarz

Tak zacznijmy od tego nie wykorzystasz 16 gb ramu szkoda kasy. Lepszym wyborem będzie Dell inspiron 3537 posiada procesor i7 8 gb ram (wystarczająco) hd8850m, laptop ma mocną baterie oraz gwarancję domową dell, Windows 8.1.

Jeśli nie chcesz Windowsa 8.1 tutaj masz tą samą konfigurację Della tylko z Win 7

Słabszy procesor ma


Słabszy procesor ma

Ten o jakim ja mówie ma procesor 2,4 a tamten ma 1,8


Słabszy procesor ma


Ten o jakim ja mówie ma procesor 2,4 a tamten ma 1,8

Intel HD4600 to to co jest w tym co ja pokazuje a w twoim HD 4400 ? Wiec model gorszy

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Słabszy procesor ma


Ten o jakim ja mówie ma procesor 2,4 a tamten ma 1,8


Intel HD4600 to to co jest w tym co ja pokazuje a w twoim HD 4400 ? Wiec model gorszy

Tak zapytam co Ty będziesz robił na tym laptopie?

Procesor troszkę gorszy ale zależy do czego będziesz go używał do pracy nie odczujesz ŻADNEJ róznicy.

Grafika gorsza!? AMD Radeon HD 8850M jest  wiele lepszą grafiką niż Intel HD4600 w tej toshibie.

Do tego matryca znacznie lepsza niż w toshibie, już nie mówie o serwisie della.

Edytowane przez Gajwer
Filipo33
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak zapytam co Ty będziesz robił na tym laptopie?

Procesor troszkę gorszy ale zależy do czego będziesz go używał do pracy nie odczujesz ŻADNEJ róznicy.

Grafika gorsza!? AMD Radeon HD 8850M jest  wiele lepszą grafiką niż Intel HD4600 w tej toshibie.

Do tego matryca znacznie lepsza niż w toshibie, już nie mówie o serwisie della.

Moc procesora wpływa na płynnosc pracy z prockiem 1,8 bede miał gorzej niz w lapku co mam teraz dell latitude e4300 ( procek 2,26 ghz i 2 gb ram )


Moc procesora wpływa na płynnosc pracy z prockiem 1,8 bede miał gorzej niz w lapku co mam teraz dell latitude e4300 ( procek 2,26 ghz i 2 gb ram )

a toshiba ma procek 2,4 a na turbo 3,14 wiec lepiej troszke chyba


Moc procesora wpływa na płynnosc pracy z prockiem 1,8 bede miał gorzej niz w lapku co mam teraz dell latitude e4300 ( procek 2,26 ghz i 2 gb ram )


a toshiba ma procek 2,4 a na turbo 3,14 wiec lepiej troszke chyba

Czterordzeniowy procesor Intel Core i7-4700MQ o taktowaniu 2.4 GHz aż do 3.4 GHz w trybie Turbo   4 rdzeniowy procek !!

Edytowane przez Filipo33
Gość
komentarz
komentarz

Powiec mi do jakiej pracy !? Co wykonujesz na tym laptopie jakies programy CADy!?

Filipo33
komentarz
komentarz

Moc procesora wpływa na płynnosc pracy z prockiem 1,8 bede miał gorzej niz w lapku co mam teraz dell latitude e4300 ( procek 2,26 ghz i 2 gb ram )


a toshiba ma procek 2,4 a na turbo 3,14 wiec lepiej troszke chyba


Czterordzeniowy procesor Intel Core i7-4700MQ o taktowaniu 2.4 GHz aż do 3.4 GHz w trybie Turbo   4 rdzeniowy procek !!

a twój ma tylko 1,8 ;o wiec róznica w chodzeniu sprzetu bedzie i to znaczna mi sie wydaje


Powiec mi do jakiej pracy !? Co wykonujesz na tym laptopie jakies programy CADy!?

Cady tzn ?? Ja na komputerze to robie tak : internet, poczta , portale społecznosciowe , gram w pokera online , ogladanie telewizji na kompie ( mecze na canal plus i filmy na hbo i axn ) seriale jakies , komunikator gg , pisanie w wordzie referatów róznych jak jest potrzeba do szkoly , prezentacje powerpoint , tyle bedzie chyba


a twój ma tylko 1,8 ;o wiec róznica w chodzeniu sprzetu bedzie i to znaczna mi sie wydaje


Cady tzn ?? Ja na komputerze to robie tak : internet, poczta , portale społecznosciowe , gram w pokera online , ogladanie telewizji na kompie ( mecze na canal plus i filmy na hbo i axn ) seriale jakies , komunikator gg , pisanie w wordzie referatów róznych jak jest potrzeba do szkoly , prezentacje powerpoint , tyle bedzie chyba

 

aa jeszcze youtube i muzyka słuchanie ogladanie klipów

Jaro070
komentarz
komentarz

ma tylko 1,8

 

Taktowanie nie jest wyznacznikiem wydajności! Nawet w podstawówce tego uczą! Core i7-U Ci wystarczy o ile nie renderujesz filmów albo nie pracujesz w CADzie.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Taktowanie nie jest wyznacznikiem wydajności! Nawet w podstawówce tego uczą! Core i7-U Ci wystarczy o ile nie renderujesz filmów albo nie pracujesz w CADzie.

Ja nie wiem czy autor to nie jakis troll :P

 

 

a twój ma tylko 1,8 ;o wiec róznica w chodzeniu sprzetu bedzie i to znaczna mi sie wydaje


Cady tzn ?? Ja na komputerze to robie tak : internet, poczta , portale społecznosciowe , gram w pokera online , ogladanie telewizji na kompie ( mecze na canal plus i filmy na hbo i axn ) seriale jakies , komunikator gg , pisanie w wordzie referatów róznych jak jest potrzeba do szkoly , prezentacje powerpoint , tyle bedzie chyba

Nie wiem czy tego nie rozumiesz czy specjalnie trolujesz:

Do przeglądania internetu, poczty czy do szkoły nie odczujesz różnicy miedzy dell 1.8 do 3.0 a toshiba 2.4 do 3.4!! 

Odczujesz rożnica np kiedy będziesz miał dysk SSD i komputer uruchmi się w 5 s i znacznie szybciej wykonasz na nim pracę.

 

Tutaj dam Ci ostatnia propozyję Lenovo g510 z i5 niskonapięciowym (MINIMALNIE GORSZYM OD TOSHIBY!) 8gb ram i hd8750m znacznie lepszym niż w toshiba ! Plus Dysk SSD który sprawi że komputer będzie się bardzo szybko uruchamiał (pare sekund) i znacznie szybciej chodził.

 

Edytowane przez Gajwer
Filipo33
komentarz
komentarz

 

Ja nie wiem czy autor to nie jakis troll :P

 

 

Nie wiem czy tego nie rozumiesz czy specjalnie trolujesz:

Do przeglądania internetu, poczty czy do szkoły nie odczujesz różnicy miedzy dell 1.8 do 3.0 a toshiba 2.4 do 3.4!! 

Odczujesz rożnica np kiedy będziesz miał dysk SSD i komputer uruchmi się w 5 s i znacznie szybciej wykonasz na nim pracę.

 

Tutaj dam Ci ostatnia propozyję Lenovo g510 z i5 niskonapięciowym (MINIMALNIE GORSZYM OD TOSHIBY!) 8gb ram i hd8750m znacznie lepszym niż w toshiba ! Plus Dysk SSD który sprawi że komputer będzie się bardzo szybko uruchamiał (pare sekund) i znacznie szybciej chodził.

http://www.x-kom.pl/p/171815-notebook-laptop-15-6-lenovo-g510-i5-4200m-8gb-1201000-dvd-rw-hd8750m.html?partnerid=100448925&sm12=MTE=&ts=1406816052&token=d108db5bfa778527e292c4f5d2939937

 

 

A toshiba nie ma dysku SSD bo nie pisze tam gdzie znalazłem toshibe ??


A toshiba nie ma dysku SSD bo nie pisze tam gdzie znalazłem toshibe ??

Nie jestem trollem nieznam sie wole sie zapytac

Gość
komentarz
komentarz

Tak więc jak już zoriętowałeś się w konfiguracji

Della tylko z Win 7 - uważam że będzie dobrym wyborem dla Ciebie.

Alternatywą może być Lenovo g510 z i5 niskonapięciowym (MINIMALNIE GORSZYM OD TOSHIBY!) 8gb ram i hd8750m znacznie lepszym niż w toshiba ! Plus Dysk SSD który sprawi że komputer będzie się bardzo szybko uruchamiał (pare sekund) i znacznie szybciej chodził.

Filipo33
komentarz
komentarz

Tak więc jak już zoriętowałeś się w konfiguracji

Della tylko z Win 7 - uważam że będzie dobrym wyborem dla Ciebie.

Alternatywą może być Lenovo g510 z i5 niskonapięciowym (MINIMALNIE GORSZYM OD TOSHIBY!) 8gb ram i hd8750m znacznie lepszym niż w toshiba ! Plus Dysk SSD który sprawi że komputer będzie się bardzo szybko uruchamiał (pare sekund) i znacznie szybciej chodził.

toshiba ma dysk 1 TB HDD

Gość
komentarz
komentarz

toshiba ma dysk 1 TB HDD

Della tylko z Win 7  rownież posiada 1TG HDD

Lenovo g510 posiada 1TD HDD + 128 gb SSD

Filipo33
komentarz
komentarz

toshiba ma dysk 1 TB HDD

a w dellu moge zmienic ram do 16 i czy w lenovo tez mozna bo w niektórych lapkach nie mozna zwiekszac ramu


a w dellu moge zmienic ram do 16 i czy w lenovo tez mozna bo w niektórych lapkach nie mozna zwiekszac ramu

ale teraz weszłem w google i wpisałem ssd vs hdd i lepszy jest SSD


a w dellu moge zmienic ram do 16 i czy w lenovo tez mozna bo w niektórych lapkach nie mozna zwiekszac ramu


ale teraz weszłem w google i wpisałem ssd vs hdd i lepszy jest SSD

ogladnałem material i wszystko szybciej sie robi w ssd ale mysle czy zauwaze roznice miedzy ssd a hdd serfujac po necie  i takie rzeczy co wymieniłem co robie na kompie

Gość
komentarz
komentarz

a w dellu moge zmienic ram do 16 i czy w lenovo tez mozna bo w niektórych lapkach nie mozna zwiekszac ramu


ale teraz weszłem w google i wpisałem ssd vs hdd i lepszy jest SSD

W obu modelach możesz rozszerzyć ram do 16 GB lecz nie wykorzystasz nawet 4 gb przeglądając internet i pocztę.

 

Tutaj masz jak wygląda w praktyce z dyskami:

https://www.youtube.com/watch?v=OE5hHFVvUOo

Filipo33
komentarz
komentarz

a w dellu moge zmienic ram do 16 i czy w lenovo tez mozna bo w niektórych lapkach nie mozna zwiekszac ramu


ale teraz weszłem w google i wpisałem ssd vs hdd i lepszy jest SSD


ogladnałem material i wszystko szybciej sie robi w ssd ale mysle czy zauwaze roznice miedzy ssd a hdd serfujac po necie  i takie rzeczy co wymieniłem co robie na kompie

 

 

 

A ten lenowo co mi poleciłes co ma SSD to on ma 2 dyski ??

Gość
komentarz
komentarz

A ten lenowo co mi poleciłes co ma SSD to on ma 2 dyski ??

Tak posiada dwa dyski 1tb HDD i 128 GB SSD.

Filipo33
komentarz
komentarz

W obu modelach możesz rozszerzyć ram do 16 GB lecz nie wykorzystasz nawet 4 gb przeglądając internet i pocztę.

 

Tutaj masz jak wygląda w praktyce z dyskami:

https://www.youtube.com/watch?v=OE5hHFVvUOo

 

widze własnie a ten lenovo ma dysk wkoncu jaki 1tb czy 128 gb ?


widze własnie a ten lenovo ma dysk wkoncu jaki 1tb czy 128 gb ?

Ale nie kumam dwa dyski w komputerze są ??


widze własnie a ten lenovo ma dysk wkoncu jaki 1tb czy 128 gb ?


Ale nie kumam dwa dyski w komputerze są ??

i minusem jest chyba procesor 2 rdzeniowy  mało troche sa 4 rdzeniowe teraz

Gość
komentarz
komentarz

widze własnie a ten lenovo ma dysk wkoncu jaki 1tb czy 128 gb ?


Ale nie kumam dwa dyski w komputerze są ??

Komputer ma zamontowane dwa dyski w środku.

Filipo33
komentarz
komentarz

widze własnie a ten lenovo ma dysk wkoncu jaki 1tb czy 128 gb ?


Ale nie kumam dwa dyski w komputerze są ??


i minusem jest chyba procesor 2 rdzeniowy  mało troche sa 4 rdzeniowe teraz

 

chodzi mi o 2 dyski w srodku komputera

Gość
komentarz
komentarz

Tak 2 dyski w środku komputer.

Filipo33
komentarz
komentarz

Komputer ma zamontowane dwa dyski w środku.

 

A ten co ty masz to tez lenovo czym sie rózni od tego co ty mi proponujesz ?? widze ze ma tylko 4 gb ramu ten co ty mi proponujesz ma 8 gb a procka jakiego masz 2 rdzeniowy czy 4 rdzeniowy ?

Gość
komentarz
komentarz

Różnie sie tym że mój ma mocnieszą grafikę ze względu na gry.

Filipo33
komentarz
komentarz

Różnie sie tym że mój ma mocnieszą grafikę ze względu na gry.

 

i ty na 4gb ramu grasz sobie spokojnie ?? Czyli mi ten komputer wystarczy spokojnie jak ja nie gram w zadne gry na laptopie ?


i ty na 4gb ramu grasz sobie spokojnie ?? Czyli mi ten komputer wystarczy spokojnie jak ja nie gram w zadne gry na laptopie ?

 

I reszta sie nie rózni ?? Dysk twardy też mam SSHD ? tak jak ty ?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak na 4 gb spokojnie pogram, posprawdzam poczte i przeglądam internet, Na 100 % Ci wystarczy

Ja posiadam również 2 dyski HDD i SSD.

Edytowane przez Gajwer
Filipo33
komentarz
komentarz

Tak na 4 gb spokojnie pogram, posprawdzam poczte i przeglądam internet, Na 100 % Ci wystarczy

Ja posiadam również 2 dyski HDD i SSD.

 

Nie mam wiecej pytań dzieki za poswiecony mi czas pozdr życze spokojnej nocki

Gość
komentarz
komentarz

Nie mam wiecej pytań dzieki za poswiecony mi czas pozdr życze spokojnej nocki

Ależ proszę, niech wyjdzie na zdrowie.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.