x-kom hosting

Sponsor forum popularnonaukowego

fatymid
utworzono
utworzono

Poszukuję sponsora na forum internetowe o tematyce popularnonaukowej. Moim zamiarem jest stworzenie miejsca do dyskusji, wymiany poglądów i roztrząsania spraw kontrowersyjnych. Plan stworzenia takiego miejsca w sieci pojawił się w mojej głowie odkąd zostałem aktywnym użytkownikiem anglojęzycznego forum naukowego, na którym użytkownicy prezentują naprawdę ciekawe opinie, a dyskusje tam prowadzone zachowują prosty charakter.

 

Stwierdziłem, że warto przenieść ideę na polski rynek, uprzednio dostosowując ją do realiów tutaj panujących.

Należy zauważyć, że forum popularnonaukowe nie posiadałoby żadnej konkurencji. W polskiej sieci istnieją co prawda fora tematyczne, ale zajmują się raczej sprawami stricte naukowymi, a mój plan zakłada wykreowanie forum również dla laików. Innymi słowy chcę stworzyć miejsce, w którym  każdy będzie mógł wyrazić swoją opinię, a przy tym coś z udziału w dyskusji wyniesie.

 

Pomoc w zakresie sponsoringu byłaby bardzo dużym wsparciem ze względu na brak środków finansowych niezbędnych do wykupienia hostingu i domeny. W zamian sponsor otrzymuje miejsce na reklamy, lokowanie produktu i to do niego trafia 100% zysków z działalności.

 

Nauka jest trudną tematyką dla polskiej sieci, z tego powodu nie można liczyć na natychmiastowe rezultaty. Niemniej jednak uważam, że gra jest warta świeczki.

 

Dodatkowo jestem w stanie uzyskać wsparcie innych osób w kwestii grafiki, prowadzenia forum.

 

O mnie

Interesuję się nauką, a w szczególności medycyną, to z nią wiążę swoją przyszłość. Hobbystycznie zajmuję się tworzeniem stron www oraz dorabiam pracując w redakcji różnych portali internetowych. Zajmowałem się także tłumaczeniami z języka angielskiego.

Prowadzę bloga http://somatyczny.blogspot.com/

 

Kontakt

fatymid38@gmail.com

 

  • 4 tygodnie później...

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Chyba dział "Ogłoszenia" był by bardziej na miejscu.

 

Poza tym, sądzę, że hosting nie jest aż tak drogi aby nie było kogoś stać na jego opłacenie

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Zgłoś się do hekko, jeśli serwis jest wartościowy to na 100% dadzą ci jakieś konto, tylko będziesz musiał dać coś w zamian, ale to już radzę konktaktować się bezpośrednio.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.