x-kom hosting

[900zł] Tablet

MrArczivald
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

 

poszukuję tableta z;

 

  • wbudowanym modemem 3G/LTE (HOTSPOT)
  • HDMI
  • USB (jest to dość ważne, choć nie niezbędne)
  • dobry wyświetlacz (IPS?)
  • 7-10 cali
  • Androidem

    Mógłbym ewentualnie coś dopłacić. Czekam na propozycje :)
Edytowane przez MrArczivald

Youki
komentarz
komentarz

Używki Cię interesują ? 

  • Dobra wypowiedź 1
MrArczivald
komentarz
komentarz

Raczej nie. 

MrArczivald
komentarz
komentarz

Gdyż poszukuję w cenie około 600zł, 700zł to już mój maksymalny próg. Proszę więc o oferty w cenie 500-600zł.

@Zmieniłem temat, przepraszam za zwłokę :)

Youki
komentarz
komentarz

Gdyby nie HDMI to ten jest dobrą propozycją http://www.ceneo.pl/27092770

 

Wszystko co przychodzi mi do głowy to albo nie ma HDMI, albo przekracza cenę. 

  • Dobra wypowiedź 1
MrArczivald
komentarz
komentarz (edytowane)

A jak u niego z żywotnością baterii? :)

@ A jest możliwość przesyłania obrazu poprzez microUSB? (czyli kabel microUSB - HDMI)
oraz czy wiesz może jaki posiada styk do ładowania? Posiadałem kiedyś tablet K&M i po kilku dniach styk bolcowy przegiął mi w nim blaszkę i naprawa (bez utraty gwarancji) wyniosła by 150zł :/

Edytowane przez MrArczivald
Youki
komentarz
komentarz

Przeciętne. :) Średnio 5-6h przeglądania internetu przez 3G.

 

ładowanie poprzez złącze microUSB.

  • Dobra wypowiedź 1
MrArczivald
komentarz
komentarz

A co do tego wbudowanego modemu 3G, mam rozumieć, że wystarczy włożyć kartę? ;>

Youki
komentarz
komentarz

Tak, ewentualnie APN skonfigurować jeśli same się nie ustawią. 

  • Dobra wypowiedź 1
MrArczivald
komentarz
komentarz

Bardzo mnie nim zachęciłeś. Jedyny ogromny minus to brak HDMI, ale wydaje mi się, że przeboleję to. 

Ogólnie chciałem zapytać czy tablet wydajnościowo uciągnąłby rolę router'a? Często zdarza mi się wybrać gdzieś, gdzie muszę skorzystać z własnego net'a, a jak wiadomo przydałoby się zagrać. Jakby wyglądało połączenie z laptopem w porównaniu do typowego router'a mobilnego?

 


W takim razie czy opłacalny jest taki zestaw?

http://www.euro.com.pl/zestawy/ipad-i-tablety-multimedialne/7249037552/kiano-elegance-8-by-zanetti-3g.bhtml?from=ceneo&ceneo_spo=true#zestawy
 

oraz czy warto dokupić do niego ubezpieczenie rozszerzone? 

Z góry dziękuję za odpowiedź ;)
 

Youki
komentarz
komentarz

Ogólnie chciałem zapytać czy tablet wydajnościowo uciągnąłby rolę router'a? Często zdarza mi się wybrać gdzieś, gdzie muszę skorzystać z własnego net'a, a jak wiadomo przydałoby się zagrać. Jakby wyglądało połączenie z laptopem w porównaniu do typowego router'a mobilnego?

Nie mam pojęcia prawdę mówiąc, raczej powinien jako tako dawać radę. 

 

y warto dokupić do niego ubezpieczenie rozszerzone? 

Moim zdaniem nie. 

 

Jeśli potrzebujesz ten uchwyt samochodowy to możesz to wziąć. :) 

MrArczivald
komentarz
komentarz

Z tego co widzę to ten uchwyt miałby również zastosowanie w domu (prawda?)

A dlaczego nie warto brać ubezpieczenia? Z tego co widzę płacę grosze miesięcznie, a jestem ubezpieczony od ewentualnej szkody. Mógłbyś mi wyjaśnić czemu tak sądzisz? :)

Youki
komentarz
komentarz

To nie jest przypadkiem samochodowy ? 

MrArczivald
komentarz
komentarz

Dobrze, mniejsza z tym uchwytem, znalazłem ciekawe etui :)

Chciałbym, żebyś powiedział mi kilka słów o tym ubezpieczeniu. Czemu nie warto według ciebie? 
Liczę na jak najszybszą odpowiedź, bo planuję zakup w przeciągu kilku dni ;]

Youki
komentarz
komentarz

Z doświadczenia wiem i tak, że jak coś się stanie to powiedzą, ze wykupione ubezpieczenie tego nie obejmuje, albo w ogóle nic się nie stanie. Wybór należy do Ciebię. 

MrArczivald
komentarz
komentarz

A powiedz mi czy warto dozbierać jeszcze te 250zł do zakupu Acer Iconia czy raczej do przeglądania internetu, hotspotu i wszystkiego prócz gierek mi raczej starczy? ;]


Oraz co powiesz o tej wersji Kiano? Warto?

http://www.ceneo.pl/20876745#tab=spec

Youki
komentarz
komentarz

Wystarczy. Ten to nic specjalnego.

  • Dobra wypowiedź 1
MrArczivald
komentarz
komentarz (edytowane)

Miałem takie szczęście (no, może niezupełnie), by usłyszeć opinię posiadacza Kiano 8 z 3G. Posiada od 2 tygodni i zawiesza mu się po wejściu w np. Angry Birds. Jakość ekranu masakryczna, w ogóle nie dało się na nim nic obejrzeć. 

Czy byłbyś w stanie zaoferować jakąś porządniejszą firmę tj. DELL, LENOVO etc? Najważniejsze to modem 3G (z hotspotem), dobry ekran i ewentualnie złącze HDMI.

Edytowane przez MrArczivald
Youki
komentarz
komentarz

Miałem takie szczęście (no, może niezupełnie), by usłyszeć opinię posiadacza Kiano 8 z 3G. Posiada od 2 tygodni i zawiesza mu się po wejściu w np. Angry Birds.

Przecież to o niczym nie świadczy. Co byś nie kupił masz takie samo prawdopodobieństwo, że jakiś Chińczyk miał zły humor podczas składania niezależnie od tego jakie logo będzie na obudowie. Poza tym zawsze możesz zwrócić w ciągu 10 dni...

Jaro070
komentarz
komentarz

A co powiesz o tym tablecie? Warto dopłacić? http://msi.strefamar...ps-16gb-3g.html

 

Słaby procesor. IMO nie warto dopłacać. Już lepiej brać Dell Venue 8.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.