x-kom hosting

PROSZĘ O POMOC

Magda92
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam problem tego rodzaju, nie ważne na jaką stronę w internecie wejdę, tekst na stronie jest jakby "zalinkowany" nie całość a pojedyńcze słowa (w załączonej fotce jest pokazane jak to wygląda), przeczytałam w internecie o tym "quiknowlegle" i się przestraszyłam, mam nowy komputer i nie wiem jak się tego pozbyć i czy to jest faktycznie to cy coś innego, jestem zielona w temacie, proszę o pomoc doświadczonych użytkowników, z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

 

[URL=http://wstaw.org/w/2Jos/]POMOC_1_png_300x300_q85.jpg[/URL]

Edytowane przez Magda92

ZeroAndKultury
komentarz
komentarz

Zły dział.

 

Wjedź w panel sterowania -> odinstaluj programy, poszukaj programu o takiej nazwie, lub po prostu zrób screenshota tej listy programów, chyba że jest tego za dużo.

  • 2 miesiące później...
Lesotho
komentarz
komentarz

Moim zdaniem złapałaś wirusa, który kieruje cie do stron nie pożądanych przez ciebie, powinnaś szukać rozwiązania w przeglądarce, dodatkach. Jeśli problem będzie nie do rozwiązania to proponuje postawić windows na nowo.

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Mialem podobny porlbem. Mi pomogl adwcleaner. No... Troszke avast. Jak to nie zadziala zapodaj logi z programiku OTL. Pozdrawiam! Peter!

tapniende s meko p5346

Gość
komentarz
komentarz

ja bym raczej pocisnal na adwcleaner + malwarebytes , avastem to sobie mozna podetrzec...

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Haha. Wiem, ale mialem go zainstalowanego, a niedlugo formata mialem cisnac, wiec wisialo mi to. :P

tapniende s meko p5346

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.