x-kom hosting

Tani i dobry hosting.

kozake
utworzono
utworzono

Witam,

szukam dobrego i taniego histingu w cenie ~~50 zł na rok.

Zadam jeszcze jedno pytanie. Czy jest różnica między hostingiem Linux, a hostingiem Windows?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam, :)

kozake

  • 2 tygodnie później...

Eukill
komentarz
komentarz

http://www.chmurka.pl/serwery 

Ja różnic nie zauważyłem.

hosting www
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam,

szukam dobrego i taniego histingu w cenie ~~50 zł na rok.

Zadam jeszcze jedno pytanie. Czy jest różnica między hostingiem Linux, a hostingiem Windows?

 

Może www.webserwer.pl ? :rolleyes:

 

Różnica między platformami jest znacząca, począwszy od obsługi określonych technologii i baz danych, a skończywszy na wydajności [choć tu najczęściej serwery windowsowe są dużo mniej obciążone, a kompilowane aplikacje mogą działać znacznie szybciej niż wyłącznie cache'owane strony www tworzone w php).

Jeśli poszukujesz hostingu pod aplikacje php (np wordpress czy joomla) celuj w platformę LAMP (linux apache mysql php).

Choć obydwa te CMSy mają już reguły rewrite dla IIS i uzyskasz przyjazne URLe, to z różnymi rozszerzeniami (np. formularzami kontaktowymi) może nie być tak różowo na serwerach windowsowych. Generalnie windowsa wybieraj wyłącznie pod aplikacje tworzone w asp.net, bądź jeśli wymagasz dostępu do baz MSSQL / express.

Edytowane przez hosting www
  • 3 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Za 44 zł w Hekko masz 20 Gb transferu miesięcznie. Support perfect, odpowiedzi w kilka minut.

Generalnie bardzo dobra i jakościowa usługa, a na takim koncie możesz spokojnie trzymać kilka stronek. 

  • 3 tygodnie później...
WireBoot
komentarz
komentarz

http://linuxpl.com

 

Firma istnieje od wielu lat i świadczy usługi na najwyższym szczeblu. Posiada bardzo stabilne serwery.

4pc
komentarz
komentarz

Ta wyżej również. Nawet miałem u nich kiedyś konto. Najbardziej jednak stabilne jest Hekko - na rynku od kiedy pamiętam, ale przede wszystkim są faktycznie niezawodni. Mają bardzo dobre usługi. 

Morelka
komentarz
komentarz

Wszystkie stronki trzymam na bardzo tanim Firehost, nie sprawia żadnych problemów. Śmieszne jest to, że utrzymanie 4 blogów które zarabiają prawie 50 zł dziennie, kosztuje mnie 45 zł rocznie.
Mówię o hostingu oczywiście. Ale i tak największe znaczenie ma fakt, że usługa jest niezawodna - hosting działa jak należy, strony nie padają, cena jest dla mnie mniej oistotna.

4pc
komentarz
komentarz

To oczywiste. Co komu po tanim hostingu, który nie gwarantuje odpowiedniej jakości? Hosting musi być szybko, mieć dobry support, wysoki uptime. Cena jest na jednym z ostatnich miejsc, ale wiadomo, że również ma znaczenie.

  • 1 miesiąc później...
rum_cajs
komentarz
komentarz

To może hosting z 1&1 http://www.1and1.pl/ ? Do pięciu dyszek masz już nawet wersje unlimited. Dodatkowo jeżeli po pierwszym miesiącu byłbys w jakis sposób niezadolony z usług to masz gwarancję zwrotu kosztów. Na stronce masz wypisane wszystkie parametry dla hostingu linux jak i windows także na pewno znajdziesz cos dla siebie;)

4pc
komentarz
komentarz

Hehe... wersja unlimited nie istnieje, a sama firma jest średnio wiarygodna ;-) Mało masz w Polsce porządnych i tanich hostingów?

Nie ładujcie się w wynalazki, które wiadomo, że z czasem zostaną całkowicie zamknięte.

Morelka
komentarz
komentarz

Przedmówci - kiepsko pomysł. Nie mam tam serwisów, ale to raczej nie jest usługa dla zwykłego webmastera, który chce prowadzić strony.
I wydaje mi się, że ta firma w polskich realiach biznesowych długo jednak nie przetrwa.

4pc
komentarz
komentarz

Na razie 1i1 nie jest drogie, ale muszą zmienić ceny - przecież oni zostawili w Polsce grube miliony w reklamie. Albo się zwiną z rynku, albo mocno podwyższą ceny. Innego scenariusza nie ma - firma nie poradzi sobie na rynku.

Morelka
komentarz
komentarz

Zgadzam się. Pod wymagania opisane w temacie wystarczy konto Firehost za 45 zeta. Jest tam 35 GB transferu, ogólnie porządna usługa.
Kupowanie kilka razy większego konta po prostu mija się z celem. Owszem, ono może się przydać, ale tylko wtedy, gdy serwisy będą generowały większe obciążenie.
A wcześniej? Po co?

  • 3 tygodnie później...
arekd
komentarz
komentarz

Co usługodawca, to trochę inna opcja wielkości,ceny, dostępności. Do tej pory korzystałem z Hekko, ale zwiększyły mi się potrzeby, wiec od tego roku użytkuje cal.pl i tak jak u poprzedniego usługodawcy nie mam problemów.

4pc
komentarz
komentarz

A można wiedzieć po co przeszedłeś do nich? Pokaż swój serwis? Bo jak dla mnie to jedna wielka ściema. Przecież Hekko ma lepsze opinie i dużo niższe ceny.

  • 3 tygodnie później...
GVOPartner
komentarz
komentarz

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy GVO.
 
Hosting internetowy i wiele przydatnych narzędzi do promowania siebie, swojej firmy, czy bloga w Internecie.
 
- Hosting internetowy 70GB
- BlogBuilder (WordPress)
- Autoresponder
- Sale konferencyjne
- Możliwość zarobienia - od polecenia
 

30zł/m-c
 

 

Zajrzyj, a się przekonasz  ;)

4pc
komentarz
komentarz

Faktycznie atrakcja... Pod własnego bloga to wystarczy konto za 4 dyszki rocznie na Hekko, a nie za 3 dyszki miesięcznie. Po co komu takie parametry? Po co płacić tyle na wyrost?

  • 2 miesiące później...
Morelka
komentarz
komentarz
Hehe... 45 zł na Firehost i postawisz kilka blogów z ruchem - ludzie, nie wymyślajcie głupot, szukajcie opłacalnych rozwiązań.
Nie kupuje się drogich kont pod małego bloga, bo po co? 
XPX_pl
komentarz
komentarz

Z jednej stronyh tak,ale z drugiej jest to też inwestycja w przyszłość i potencjał,pamiętajmy o tym. Akurat hostingiem zajmujemy się na co dzięn,więc w razie pytań służymy swoją pomocą.

4pc
komentarz
komentarz

Jaka inwestycja w przyszłość? Jeśli zbliżam się do górnych limitów mojego konta to wtedy przechodzę na wyższe. Po co płacić dodatkowo za parametry,  których i tak się nie wykorzysta? Śmieszne...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.