x-kom hosting

Kolejność dysków na pasku zadań.

ctr_tomi
utworzono
utworzono

Witam, w jaki sposób mogę przestawić kolejność wyświetlania ikon dysków, nie są to skróty tylko utworzony pasek mój komputer na pasku zadań. Czy przesuwając ikony między sobą nie utworzę przypadkiem skrótów do dysków? Chodzi mi np. o to, żeby pierwszy był dysk D, anie C, potem DVD i dysk C. Mogę je swobodnie przemieszczać przesuwając i zamieniać kolejność, nie przeniosę w ten sposób zawartości dysków między sobą? Screen o co mi chodzi poniżej:
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=98065ccb87212bf9]98065ccb87212bf9m.jpg[/URL]

lukee8
komentarz
komentarz

haha nie.. spokojnie mozesz przesuwac jak chcesz:)

ctr_tomi
komentarz
komentarz (edytowane)

hej, dzięki za odpowiedź, jesteś pewny, że dotyczy to także fizycznych/realnych dysków, a nie skrótów do tych dysków przypiętych do paska?

Realne dyski mam na myśli utworzenie ich na pasku zadań poprzez: prawy klik na pasku/pasek narzędzi i wybór - komputer.

Edytowane przez ctr_tomi
lukee8
komentarz
komentarz

Przesuwasz tylko ikony boże nic sie nie stanie-.-

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.