x-kom hosting

Blokada internetu

Ban45zx
utworzono
utworzono

Mam jakąś dziwną blokadę na internet (tata) internet udostępniany jest tylko w godzinach x-y poza tymi godzinami internet nie działa. Znaczy mogę się połączyć, ale pisze mi cały czas trwa identyfikowanie brak dostępu do internetu. Teraz najważniejsze na laptopie internet nie działa , ale na komórce internet działa normalnie z tego co mi się wydaje problemem jest to że modem filtruje urządzenia na podstawie jakiegoś adresu Mac czy czegoś takiego a komórka tego nie posiada więc nie ma problemu z tym. Jak uzyskać dostęp do internetu ma laptopie?

 

PS. To nie jest żadna kontrola rodzicielska włączona na laptopie 

szaki
komentarz
komentarz

Wykup własny dostęp do internetu i masz  święty spokój.

Ban45zx
komentarz
komentarz

No spoko mam 16 lat i całą kasę na internet będę przeznaczał!

szaki
komentarz
komentarz

Niestety kot trzyma kasę ten rządzi, narób ojcu wstydu zarób 10 razy więcej od niego i opłać jeszcze jemu internet :)

Ban45zx
komentarz
komentarz

No dobra a tak na serio ma ktoś jakiś pomysł??

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Podłącz telefon do laptopa i użyj go jako modemu.

Ban45zx
komentarz
komentarz

Robiłem już tak ale połączenie było przerywane i bardzo kiepskie

arkadiusz97
komentarz
komentarz

To telefon był podłączony do routera czy miałeś taryfę na net w telefonie ?

Ban45zx
komentarz
komentarz

Telefon podłączony do routera 

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Może jakość połączenia podłączając telefon do laptopa była kiepska, bo sygnał był słaby.

Ban45zx
komentarz
komentarz

Nie byłem przy samym routerze ale np jak podłączałem kartę sieciową usb to odbierało wifi ale niestety się zepsuła 

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Jeśli się da możesz zmienić adres MAC karty sieciowej, jeśli nie możesz kupić nową kartę Wi-Fi.

Ban45zx
komentarz
komentarz

No właśnie czyli jeżeli jest włączone jakieś filtrowanie ,a ja miałem wyłaczony adres MAC (teraz ustawiłem byle jaki) to powinno działaś?!

arkadiusz97
komentarz
komentarz (edytowane)

Myślę, że powinno działać ale nie jestem pewien na 100 %.

 

Aż mi się przypomniało jak chodziłem do trzeciej klasy podstawówki, korzystałem z kompa ojca na którym była kontrola rodzicielska (wylogowywanie po określonym czasie) i odpalałem system w trybie przywracania usług katalogowych aby ta kontrola nie działała :D

Edytowane przez amb00
Ban45zx
komentarz
komentarz

Tak , też tak miałem i pamiętam ,że u mnie wystarczyło potworzyć nowe konta użytkownika na każdym było ograniczenie 10 h  :E

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.