x-kom hosting

Tablet do ~1000 zł dla Ojca !

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Nawiązując do androida w jaki sposób korzystasz z otwartości tego systemu ? Bo odnoszę wrażenie, że podstawowymi zadaniami, które powinien spełniać telefon to ekran 4 cal (koło 300ppi), powinien otwierać wszystkie formaty wideo/audio oraz pliki typu pdf oraz inne formaty tekstowe, aparat, zdjęcia, szybka przeglądarka (gdzie android nie zawsze nas zadowoli ale jest znośnie przy high end'ach), coś co umili nam czas jak gry ewentualnie obowiązek dla niektórych czyli portale społecznościowe i nie wiem gdzie jest potrzebna dla zwykłego użytkownika otwartość systemu. (W starciu WP 8 vs iOS największą zaletą WP8 jest możliwość rozszerzenia pamięci, spotkałem się z dużą liczbą konsumentów rezygnujących z apple wyłącznie z tego powodu)

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)
telefon

Telefon czy smartfon? Pytam bo to dwa różne urządzenia. Telefon służy bowiem wyłącznie do telefonowania [połączenia głosowe] a smartfon do czegoś więcej - to przenośne urządzenie multimedialne wyposażone dodatkowo w funkcję telefonowania.

Edytowane przez Igorrodz
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Smartphone - http://pl.wikipedia.org/wiki/Smartfon (moje rozumienie: termin wymyślony przez marketingowców, który się przyjął i miał zastąpić przestarzałe słowo oraz położyć nacisk na rozbudowane funkcje innymi słowy żeby dawny gimbus w czasie gdy smartphony wchodziły na rynek mógł się pochwalić, że ma coś "lepszego"), jeżeli nie pasuje CI określenie telefon to zamień je na "kieszonkowe urządzenie multimedialne" 

Gość
komentarz
komentarz

Windows Phone to iOS dla ubogich. Tak samo zamknięty i ograniczony, tyle że tańszy i nie tak "cool" jak sprzęt z jabłkiem. Tak samo Lumie, jak i iPhony są niesłusznie nazywane smartfonami, bo co to za smartfon, że możesz sobie jedynie kafelki poprzestawiać, ewentualnie wybrać dla nich jeden z dostępnych kolorów... takie funkcje to miały bezsystemowce już wiele lat temu.

http://www.forumpc.pl/topic/212288-android-generalna-dyskusja/

smartphone - nazwa pochodzi od angielskiego telefon ma byc inteligentny w tlumaczeniu mowiac - apple ma siri wiec nie jest glupie :D

#include
komentarz
komentarz (edytowane)

Koledzy myślę, że robi się powoli :offtopic:

Edytowane przez #include
Igorrodz
komentarz
komentarz

I dlatego autorowi tematu polecam i proponuję Della Venue 8 3G.

 

Dziękuję. Pozdrawiam. Dobranoc.

Agito.pl
komentarz
komentarz

Jeżeli ktoś mało orientuje się w elektronice to może ipad mini ? iOS jest prosty i dość intuicyjny  wersję ipada z Wi-Fi można kupić u nas już za 1298,00 zł

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.