x-kom hosting

Spadki fpsów w grach.

szogan45
utworzono
utworzono

Cześć,

Ostatnio zawuażyłem,że mam spadki fpsów w grach.Np w grze team fortress 2 gdzie miałem 300 fpsów treraz mam około 90.Ja gram w lola np.to mam strasznie duży ping czasami.Wiecie co może być przyczyną?Moze mam przeszyścić wnętrze kompa od środka.Mam Win8,i5-4440/3.1 GHz,Crucial 8 GB 1333 MHz i karta graficzna Radeon r9 270x Gaming 2GB.Proszę o pomoc,pozdro ;]

Adrian93
komentarz
komentarz

sprawdz temperatury (everest ,Core Temp) , przeczysc rejestr ( Cclencer ), przeskanuj kompa( malwarebytes ), 

JaniXX127
komentarz
komentarz

Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej ze strony producenta (nie wersję beta).

Sapfirion
komentarz
komentarz

obie gierki to multi.... zrob jak kolega powyzej ci powiedzial ewentualnie moze cos z netem masz neta na kablu czy wifi? 

szogan45
komentarz
komentarz

wi fi :)

Sapfirion
komentarz
komentarz

Podłacz sie z netem przez kabel i sprawdz czy bedzie podobnie czy nie jak bedzie lepiej to przeinstaluj stery od wi fi ewentualnie aktualizuj 

szogan45
komentarz
komentarz

Nie mam możliwości podłączenia przez kabel.

Piksel
komentarz
komentarz

Prosze powiedz mi co ma net do wydajności komputera?

Gość
komentarz
komentarz

Zrób 3dmarka 11 I WKLEJ WYNIK

Sapfirion
komentarz
komentarz

Ma ja grajac w lola np gdy ping mi spada to automatycznie fpsy tez... kiedys tez myslalem ze fps=wina pc a ping= interet ale wszystko ma na siebie jakis wpływ

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Ping określa czas w jakim zostają przesłane dane odnośnie widoku jaki mamy na planszy gry. Serwer wysyła dane do naszego komputera, on z kolei je odczytuje, a wynik widzisz podczas grania w np. LoL'a.

 

Jeśli masz problem z internetem to automatycznie idzie Tobie ping w górę, a to oznacza większy czas oczekiwania przez komputer na dane z serwera i to ciągnie za sobą spadek klatek na sekundę.

 

3DMark nic nie da przy grach multiplayer.

 

(Bzdura, że nie ma jak podłączyć kabla, każdy laptop i każda płyta główna ma wejścia na kabel internetowy (sry, zapomniałem nazwy kabelka ;P ),

 

Pozdrawiam

Wolfensztein

JaniXX127
komentarz
komentarz

Ale wifi nie powinno robić takiego pingu chyba że masz jakiś mega słaby zasięg. Ja siedzę na wifi cały czas (ok. 80% zasięgu) i ping w bf3 mam 30 - 35.

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Ja piszę jak kolega wyżej ma sprawdzać.

Ping może iść w górę przez połączenie Wi'fi, nie zawsze musi. Ale aby sprawdzić faktyczne stabilne pingi należy podłączyć się przez kabel.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.