grafen

Pozycjonowanie i marketing

20 postów w tym temacie

Witam,

Drodzy Forumowicze, w jaki sposób najlepiej dobrać słowa kluczowe do strony materialyinzynierskie.pl ? Czym się kierować i jaką liczbę słów wybrać? Jaki sposób reklamy w internecie jest skuteczny - oprócz mediów spolecznościowych?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słowa kluczowe dobierane są pod kątem Twojej działalności i tego, w czym się specjalizujesz, a także na jakim obszarze działasz.

Media społecznościowe to dobra forma reklamy, jednak nie dla każdej branży.

Oprócz mediów społecznościowych możesz wykorzystać pozycjonowanie, założyć blog ekspercki lub też wypowiadać się na forach branżowych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Warto wykorzystać narzędzie Planer słów kluczowych od Google, przefiltrować frazy zarówno pod kątem tematyki, ilości odsłon oraz konkurencyjności. Na koniec całość dostosować do założonego budżetu. Zwróć uwagę na informacje zawarte w tym wpisie: http://sklep.siteseo.pl/pomocne-informacje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie chcę się zagłębiać o czym jest twoja www, więc powiedz o czym najczęściej piszesz ? Tylko nie odpowiadaj o materiałach inżynierskich...

Jak znajdziesz te słowa to wbij je do Planer słów kluczowych od Google
potem poszukaj co ciekszych i zoptymalizuj stronkę.

Później zrób burzę mózgów (mózgu ?) i wbij w planera wszystko co ci przyjdzie do głowy. Zobacz co ma największą liczbę wyszukiwań i atakuj w te nisze. 

OTO przepis na sukces ! :dance:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli nie jesteś w stanie się tym samodzielnie zająć to zainwestuj w dobrą i profesjonalną firmę pozycjonującą. Ja korzystam z ditum.org http://www-pozycjonowanie.eu/index.html  jestem zadowolona. szczerze mówiąc to nie mam głowy do zajmowania się swoją stroną i nie mam na to czasu, tym bardziej, ze zajmuję się domem, dziećmi i biznesem. Pozycjonowanie jest dla mnie ważne, ale najzwyczajniej w świecie jest już ponad moje siły. Dlatego wolałam powierzyc je ekspertom, którzy dobrze wiedza co i jak zrobić, zeby był ruch na mojej stronie. Frazy tez pomagali mi dobrać i zoptymalizowali kod strony oraz treści na niej. Niestety, jeszcze kilka lat temu samodzielnie mogłam sie tym zająć, ale teraz nie nadążam za zmianami wujka google, a nie chce bana ani filtra złapać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kieruj się tym czy kierowałby sie Twój klient, spróbuj postawić się w jego sytuacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skorzystaj z reklam google i sam zacznij ręczne pozycjonowanie. Pomyśl dla jakich ludzi stworzyłeś tą stronę i zacznij myśleć jak oni-jakie frazy będą wpisywać szukając tego co masz na stronie i zacznij te frazy pozycjonować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wciel się przez chwilę w potencjalnych klientów i zastanow sie co chca wpisac, żeby do ciebie dotrzeć

Ewentualnie skorzystaj z peleneru slow kluczowych do google adwords, który pokaże ci najlepsze propozycje i z jakim ruchem/konkurencja sa one - http://adwords.google.pl/keywordplanner

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepiej zgłoś się do specjalistów w temacie pozycjonowania. Można sobie narobić więcej szkody, niżeli pożytku... My korzystamy od kilku miesięcy w usług www.studiolokomotywa.pl . Już widać bardzo zadowalające efekty. Widać, że znają się na rzeczy. :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też bym radziła skorzystać z pomocy seo specjalistów takich jak skuteczni.pl. Jak już wspomniano - działając na własną rękę łatwo jest sobie zaszkodzić i strona zamiast piąć się w górę poleci na łeb na szyję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słowa - pomyśl co wpiszesz, jak będziesz szukał tego co masz na stronie dostępne, zapytaj znajomych zrób ranking i wybierz to co ma w googlach najlepsze wyniki. Formy reklamy to zależy od samej strony i osób które mają być jej "klientami" natomiast na początku przed podjęciem promocji warto przeczytać wpis na blogu FreshMail - http://freshmail.pl/blog/ciekawostki/10-porad-jak-przygotowac-skuteczna-landing-page/ bo czasami jeśli strona docelowa ma kilka słabych punktów to nawet dobra reklama nie sprawi, że klient będzie chciał na niej pozostać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przy doborze słów kluczowych może być pomocny planer słów kluczowych od google :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Na początek koniecznie przeprowadź analizę. Określ co, dla kogo, czemu. Musisz być świadomy swojego biznesu i swoich produktów. Okreś ich cechy. Jeśli chodzi o dobór słów kluczowych, to jest wiele metod - odpowiednie narzędzia w sieci, pomoc znajomych i zaufanych klientów, podpatrzenie konkurencji ;) Polecam ci przeczytać ten artykuł: http://www.ksiegapozycjonera.pl/gdzie-wyszukiwac-slowa-kluczowe-niezwodne-strategie-seo/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Analiza jest niezbędna ;) Bez tego poszukiwanie słów kluczowych będzie błądzeniem na oślep we mgle. Postaraj się jak najdokładniej zdefiniować swój biznes i swoje cele. Zdefinuj swoje produkty i grupę docelową do jakiej chcesz dotrzeć. Jeśli przeprowadzisz taką analizę, to już będzie duży krok na przód. Będzie ci wtedy o wiele łatwiej zdecydować o tym, które słowa kluczowe będą odpowiednie dla twojej branży i dla twoich produktów czy usług. Jest wiele metod, które wspomagą już sam proces wyszukiwania. Można skorzystać np. z planera słów kluczowych w google adwords, zrób ankietę wśród znajomych, oni mają świeże spojrzenie na twój biznes. Polecany powyżej artykuł na Księdze Pozycjonera na pewno ci się przyda ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak najbardziej jestem za tym, aby pozycjonowanie powierzyć komuś kto się zna. Jeśli nie wiesz co i jak to można tylko narobić sobie biedy. Ja skorzystałem z pomocy http://olseo.pl i muszę przyznać, że bardzo mi pomogli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Warto jest zaglądać sobie ogólnie na blogi o biznesie poniewaz można tam znaleźć wiele informacji w tym temacie.

Piszę tutaj na przykład o tej stronie:

http://www.szkolaprzedsiebiorczosci.com.pl/

Pamiętajcie,że oprócz pozycjonowania liczy się również :

adwords

fan page na facebooku

i własna strona itnerntowa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta