x-kom hosting

Jak wejść do BIOSu

core
utworzono
utworzono

Witam!

Jakim klawiszem wejśc do BIOSu??

Mój sprzęt to:

Toshiba A110-118

Microsoft Windows XP Home Edition(5.1,kompilacja 2600)

BIOS: Ver 1.00PARTTBL

Z góry dziekuje za odpowiedz!

Tomek
komentarz
komentarz

najczęsciej Delete

przy wlączaniu komputera powinno pisac

core
komentarz
komentarz

Dzieki!

A i jeszcze jedno.Mam procesor Genuine Intel® Mobile DualCore Intel Pentium M, 1733 MHz (13 x 133).

Lecz gdy chce zainstalowac jakas gre, i testuje swój komputer pokazuje ze mam 1,7 zamiast 1,7x2 czyli 3,4.

Moze 2 rdzen jest wylaczony.Sorry ze tak pisze ale jestem laikiem w tym temacie;/

Prosze o odp.

Tomek
komentarz
komentarz

Wszystko OK

a drugi rdzeń na pewno nie jest wyłączony.

core
komentarz
komentarz

A wiesz moze jak to sprawdzic??OK.Wszedłem do BIOSu.Wchodze w zakładke Advanced>Core Multi-Processing-Enabled i wyswietla Mi-Disabled=2nd core is disabled. Enabled=1nd core is enabled.Czy wszystko OK?Prosze o odp.

lukasz25712
komentarz
komentarz

Dobrym programem do sprawdzania konfiguracji komputera jest EVEREST Home Edition. Jest polskojęzyczny i łatwo w nim wyszukać potrzebne informacje. Jest do ściągnięcia na stronie http://storage.dobreprogramy.pl/narzedzia/...rogramy.pl).exe. Wg mnie lepsze to niż grzebanie w BIOSie.

pozdrawiam.

dar55
komentarz
komentarz

masz xp? no to się nie męcz tylko w menadzerze zadań zakładka wydajnośc , jak masz dwa okienka to masz dwa rdzenie ,

poza tym warto włączyć tą opcję w biosie co podałeś

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.