x-kom hosting

Co wam się ostatnio popsuło?

Lord_Farkuap
utworzono
utworzono

Wypisujcie wszystkie rzeczy, które się wam w ostatnim czasie popsuły lub w jakiś sposób uszkodziły. :D

 

 

To ja zacznę: Dotyk w telefonie LG Swift L9. Telefon spadł mi z ok. dwóch metrów na chodnik, no oczywiście dotyk się rozwalił, pajączek na cały ekran. Zaniosłem do naprawy, czekałem 3 dni. Okazuje się, że jak włączy się telefon bez klapki to dotyk działa, a jak z klapką, to już nie działa. Potem w ogóle jak się wyłączył i włączyło telefon to ten dotyk raz działał, a raz nie. Do tego przestało działać wejście na kartę microSD odkąd odebrałem telefon. Teraz jakoś działa, ale bez karty pamięci i do tego ten dotyk jakiś przesunięty jest. Ogólnie masakra, nie kupujcie nigdy tych telefonów, a przynajmniej ich nie rozwalajcie :E

  • Dobra wypowiedź 1

jnocctcop
komentarz
komentarz

U mnie podobnie - mój piękny HTC 8S spadł z 2 metrów i ukazała się mym oczom piękna pajęczynka , teraz czekam już 1 miesiąc na dostawę z hurtowni zagranicznej :P

Neproify
komentarz
komentarz

Zepsuło powiadacie? Plecak. xdd

rbk
komentarz
komentarz

Galaxy mini 2 po długim użytkowaniu na lekcji podczas odblokowywania zaczął szaleć i się wyłączył, przy próbie włączenia ładował się do loga samsung, raz udało mi się go odpalić by usunąć Tapatalk i facebook i pojechał na gwarancję (najprawdopodobniej coś z guzikiem blokady) teraz tylko czekać aż go oddają bo mój zastępczy nie powala parametrami (SE k310i :E )

 

ze starszych to mój zasilacz Tacens Radix V 550w przy włączaniu komputera ujrzałem tylko jak wentylator zaświecił na niebiesko, trzask prask smród po zasilaczu. Zasilacz po gwarancji no i dupa a w domu tylko zasilacz z logica i X-power. Skończyło się na wymianie. Obecny Corsair vs 450w na razie żadnych problemów cichutki nic nie psizczy

Gość
komentarz
komentarz

Samo sie popsuło   epox 8 rda+ i tracera 400W  i renault megane .

Reszte sam popsułem  :dance:

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Pendrive - ADATA 32gb usb3.0
Kupiony był w styczniu 2013 roku, dziś się popsuł :beksa:

(temat dobry, czyli jeżeli usterka bd się powtarzać przy danym modelu to prędzej czy później u ciebie też się pojawi ;p)

Edytowane przez Gość
Gość
komentarz
komentarz

Hd 4850 po niecałych 24h od zakupu przestał wyświetlac obraz... :)

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Hd 4850 po niecałych 24h od zakupu przestał wyświetlac obraz... :)

To już chyba całe forum wie :E

Krycha``
komentarz
komentarz

Miesiąc temu padła mi Lumia 800 po prawie 1,5 roku użykowania, na początku kompletnie popękał dotyk z powodu upadku telefonu z 2 piętra na trawnik, 2 tygodnie później bateria trzymała 2 minuty po pełnym ładowaniu.

 

Wczoraj padła mi na amen 8800GTS po dwóch piekarnikach.

sebastianowski3
komentarz
komentarz

Mi nic ale sąśiad spalił black titana :) Tempy hu*

  • Dobra wypowiedź 1
Igorrodz
komentarz
komentarz

Świeca zapłonowa VW Bora padła

rbk
komentarz
komentarz (edytowane)

[media]https://www.youtube.com/watch?v=129l2cRmbRs[/media]

Edytowane przez rbk
cytat
  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Płyta główna Z77A-G43 - moja wina bo chłodzenie ją wygięło i pochodziła z miesiąc ;p

#include
komentarz
komentarz

stockowe słuchawki od Sony w zestawie z Xperią Dżej oraz chińska myszka za 5 zł mojego brata :)

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Jakie chłodzenie wygieło ci MSI Z77A-G43? Mam zamiar kupić te płytę :E

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
Jakie chłodzenie wygieło ci MSI Z77A-G43? Mam zamiar kupić te płytę :E

to długa historia xD
miałem boxowe wczesbiej ale zobaczyłem u zomka "Arctic Cooling Freezer 7 PRO " - REV.1
zamieniłem się z min ^^
ale nie pasowało! ;/ lol  ...z socket 775 na 1155
trzeba było podpiłować - chłodzenie oczywiście ;] i wjechało.. ale płyta "nadgięta" była delikatnie i wytrzymała miesiąc
pewnie póki jakiś lut puścił ;/
ale już jest git ;)
ogólnie płytę mogę polecić, łatwy bios :)

Edytowane przez Gość
Gość
komentarz
komentarz

Co wjechało ciełeś jak zamontowany  :blink:

Gość
komentarz
komentarz

otwory na te bolce zjebane intelowskie xD

#include
komentarz
komentarz

to długa historia xD
miałem boxowe wczesbiej ale zobaczyłem u zomka "Arctic Cooling Freezer 7 PRO " - REV.1
zamieniłem się z min ^^
ale nie pasowało! ;/ lol  ...z socket 775 na 1155
trzeba było podpiłować - chłodzenie oczywiście ;] i wjechało.. ale płyta "nadgięta" była delikatnie i wytrzymała miesiąc
pewnie póki jakiś lut puścił ;/
ale już jest git ;)
ogólnie płytę mogę polecić, łatwy bios :)

Haha niema co, pokolenie McGayver'ów :E macie wyobraźnie ludzie :brawa:

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Haha niema co, pokolenie McGayver'ów macie wyobraźnie ludzie

Trzeba sobie radzić :)

Axel
komentarz
komentarz

Rolka w myszce - przewijanie już mi skacze do tego stopnia, że nie idzie korzystać - pozostaje scrollbar i ewentualnie strzałki na klawie :E W sumie strata znikoma, gryzoń wart jakieś *naście złotych, w ostateczności kupię nowego za tyle samo i wsio :P

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Dobre są za 3 dychy te Canyony z Tesco :D Dobre są jak za tą cenę

rbk
komentarz
komentarz

Mam canyona i dałem trzy..... Złote :)
To nic że używana w tesco ;)
Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Gość
komentarz
komentarz

Cio wy palicie  :relaks:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.