x-kom hosting

Tablet do ~1200zł 10cali

gałka1
komentarz
komentarz

Ja chyba jednak po przetestowaniu kilku tabkow sklanialbym sie jednak do win8. android na telefonie jak najbardziej ale jakos na tabku takie to wszystko chaotyczne sie wydaje. A sprzetowo jak wyglada ten asus waszym zdaniem?

Igorrodz
komentarz
komentarz

Za 2k zł to wydajniejszego notebooka mogę Ci wskazać.

gałka1
komentarz
komentarz

ale ja nie potrzebuje notebooka. chodzi mi o cos bardziej mobilnego dlatego szukam tableta.

Igorrodz
komentarz
komentarz

dlatego szukam tableta.

Tabletu. :E

To ile masz w końcu do wydania? Bo 1200zł a 2000zł to jednak spora różnica.
Agito.pl
komentarz
komentarz

A może Tablet Samsung Galaxy Tab 3 10.1 P5200 16GB 3G ?  Dwurdzeniowy procesor 1.6 GHz oraz 16 GB pamięci. Komunikuje się z internetem za pomocą WiFi i 3. U nas jest dostępny za 1198 zł

Igorrodz
komentarz
komentarz

Szkoda, że Tab 3 10.1 3G ma tylko 1280x800 pikseli oraz tylko 1GB pamięci - gdyby miał 1980x1200 pikseli i 2GB pamięci polecałbym bez zastanowienia. A tak... a tak to tylko produkt ze średniej półki moim zdaniem.

gałka1
komentarz
komentarz

w tej chwili jestem wstanie wydac okolo 1800zl. Sa jakies inne lepsze propozycje w tej cenie czy nie warto doplacac?

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Sony Xperia Tablet Z 16GB LTE,

Asus Transformer MeMO Pad FHD 10 LTE

Edytowane przez Igorrodz
gałka1
komentarz
komentarz

mozesz podac link do tego asusa?

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

W zależności od wersji kolorystycznej - biały ||| niebieski :)

Dokładnie to miałem na myśli.

Edytowane przez Igorrodz
gałka1
komentarz
gałka1
komentarz
komentarz

Pomozcie bo juz sam nie wiem co wybrac;)

  • 2 tygodnie później...
Agito.pl
komentarz
komentarz

Pocamy Tablet Samsung Galaxy Tab 3 10.1 P5200 16GB 3G -jest to dość popularne urządzenie więc można liczyć na aktualizacje, dużo akcesoriów  itd. 
U nas dostępny jest w cenie 1317 zł 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.