x-kom hosting

[1000] Tablet dla dziewczyny na studia

bozenka-z-klanu
utworzono
utworzono

Cześć chłopaki, to znowu ja wasza tańcząca Bożenka :dance:

 

Poszukuję tabletu na studia. Kwota do wydania to jak widzicie 1000zł które uzyskam ze sprzedaży starego laptopa.

Chciałabym aby tablet obok wifi miał też możliwośc podłączenia do sieci Aero 2, pojemną baterię oraz jasny wyświetlacz który w słońco nie będzie sprawiał mi problemów. Nie powinien się też zbytni zacinać. Wielkość? Im większy tym lepiej, moja torebka wiele pomieści ;)

 

Co proponujecie, chłopaki?

bozenka-z-klanu
komentarz
komentarz

Nie potrzebujesz studiów, TVP znajdzie dla cb robote. 

Nie Twoja sprawa, chłoptasiu co potrzebuję a co nie, dlaczego idę na studia itd. Może po prostu bo lubię się uczyć? Ale co Ty możesz o tym wiedziec! :zly:

 

 

@Igorrodz

Dziękuję za te propozycje - poczytam recenzje i coś wybiorę. Zapytam też Miłosza, co o tym sądzi. Buźka. :cmok:

Agito.pl
komentarz
komentarz

Również możemy polecić Ci wcześniej wspomniany tablet Kiano Core 10.1 Dual 3G. Posiada on ekran o przekątnej 10.1 cala, matrycę IPS, dwurdzeniowy procesor Cortex A9 Dual Core, złącze HDMI, pamięć operacyjną 1GB DDR3 oraz pojemność 16GB, z możliwością powiększenia przez kartę micro SD. Zainstalowany system operacyjny to Android 4.1. Sam sprzęt prezentuje się bardzo ładnie, ma nowoczesny design. Zdecydowanie rekomendujemy zakup tego urządzenia. 

  • Dobra wypowiedź 1
bozenka-z-klanu
komentarz
komentarz

Dziękuję, zastanowię sie nad tym. Wolałabym jednak coś z czterema rdzeniami...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.