x-kom hosting

Tablet jaki wybrać ? :D

Twisst
komentarz
komentarz

To bierz LG, a jak lubisz rysiki to Note. 

boss27
komentarz
komentarz

Nexus 7 (2013) tylko lub aż 7 cali. Cena ok 850 zł za 16GB wersję. Minusem jest brak możliwości dodania karty sd. Wersja 3G to koszt ok 1400 zł. Dla mnie najlepszy tablet na rynku w tej cenie. 

  • 2 tygodnie później...
Psotka2013
komentarz
komentarz

Ja polecam Samsunga.Ja mam Galaxy Tab2.
Ale kupowałem rok temu.

Dzisiaj i tak jak kupisz coś to na drugi dzień jest to cienkie :D

Technologia z każdą godziną idzie do przodu :)

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

LG G Pad ma mizerną jakość podświetlenia ekrany i o zabawie oraz pracy poza domem w słoneczny dzień zapomnij - będziesz miał jedynie fajne lusterko. Poza tym to sprzęt bez wbudowanego modemu 3G/LTE więc będziesz ograniczony jedynie do WiFi lub do posiadania drugiego urządzenia (czyli smartfona) z możliwością pracy jako mobilny router Wii - technologia tethering.

 

Jeśli szukasz 10.1-calowego tabletu to najlepszym rozwiązaniem wydaje się być Asus MeMo Pad FHD10 LTE, kosztujący około 1600zł. Alternatywą może być tu tablet Sony Xperia Z, który w podobnej cenie możesz kupić na allegro - pamiętaj, ze sa dwie wersje: tylko z WiFi oraz WiFi+LTE. Jesli chciałbyś zaoszczędzić to masz fajnego Asusa Transformers TF300TG (wersja z 3G) - możesz go kupić bez stacji dokujacej za około 1300zł lub bardzo dobry Fujitsu Stylistic M532 z wbudowanym modemem 3G - ten nowy można kupić za mniej niż 1200zł.

Edytowane przez Igorrodz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.