x-kom hosting

Tablet jaki wybrać ? :D

kuba.202
utworzono
utworzono

Witam :)

Znalazłem kilka tabletów które by mi odpowiadały, lecz jestem w tym kompletnie zielony i moje pytanie który z nich jest najlepszy

 1) http://www.agito.pl/tablet-samsung-galaxy-tab-3-7-0-t210-wifi-karta-pamieci-16-gb-4090-894518.html?attr=1-614

2)  http://www.agito.pl/tablet-samsung-galaxy-tab-3-8-0-t310-wifi-karta-pamieci-16-gb-4090-894526.html?attr=1-614

3)  http://www.agito.pl/tablet-samsung-galaxy-note-8-0-n5110-wifi-16g-4090-850780.html?attr=1-614

 

I jescze jedno, czy moglibyście polecić jakis tablet (nowy do 1000zł) tak żeby płynnie chodził, nie zwieszał się.

Fajnie jakby miałi 2 kamer z przodu i z tyłu dobrej jakości.

Youki
komentarz
komentarz

Jaka przekątna ekranu Cię interesuję ?

 

Do czego będzie Ci służć ?

kuba.202
komentarz
komentarz (edytowane)

Przekątna 8 cali.

Oglądanie filmów,net,gry,yt,muzyka.Tak by płynnie chodził nie zawieszał się.

 

Fajnie jakby miał jakieś ciekawe aplikacje.

Edytowane przez kuba.202
Youki
komentarz
komentarz

7,9 przejdzie czy koniecznie 8 cali ?

Twisst
komentarz
komentarz (edytowane)

hm... Do mnie nie przemawiają Samsungi Galaxy TAB, jeżeli chodzi o tablety, ale jest kilka fajnych pozycji w tej cenie:

1. LG G Pad 8,3 (jak byś zanalazł dobrą ofertę i dołożył 100 zł) dobra jakość wykonania, 4 rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o częstotliowści 1,7 GHz, bardzo wydajna grafika Adreno 320, 2GB RAM, Ekran w technologi IPS  (dobre kąty widzenia i dobre odwzorowanie kolorów) o rozdzielczości 1920x1080, Zależy Ci na aparacie, dlatego LG z tyłu ma 5Mpx, a z przodu 1,3 Mpx (standard Mpx jak na tablety, ale dobra jakość), Android 4,2 i 4600mAh co daje długi czas pracy. Bardzo dobry wybór i warto dołożyć pieniążków. 

2. Asus Nexus 7 (2013) Ekran 7 cali (chciałeś 8" ale nie ma wielkiej różnicy) IPS o rozdzielczości 1920x1200px, procesor z 4 rdzeniami i taktowaniem 1,5 GHz, ten sam układ graficzny o w LG (Adreno 320), 2 GB RAM, Aparat z przodu 1,2 Mpx, a z tyłu 5 Mpx, Android 4.4 KitKat, bateria 3950mAh (mniejsza od LG, ale Nexus ma mniejszy ekran). Również ciekawa propozycja.

Ja bez zastanowienia wziął bym LG i dołożył troszkę, lecz jak bym miał te tylko 1000 zł to najlepiej Asus'a. 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Youki
kuba.202
komentarz
komentarz (edytowane)

7,9 przejdzie czy koniecznie 8 cali ?

 Przejdzie

 

hm... Do mnie nie przemawiają Samsungi Galaxy TAB, jeżeli chodzi o tablety, ale jest kilka fajnych pozycji w tej cenie:

1. LG G Pad 8,3 (jak byś zanalazł dobrą ofertę i dołożył 100 zł) dobra jakość wykonania, 4 rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o częstotliowści 1,7 GHz, bardzo wydajna grafika Adreno 320, 2GB RAM, Ekran w technologi IPS  (dobre kąty widzenia i dobre odwzorowanie kolorów) o rozdzielczości 1920x1080, Zależy Ci na aparacie, dlatego LG z tyłu ma 5Mpx, a z przodu 1,3 Mpx (standard Mpx jak na tablety, ale dobra jakość), Android 4,2 i 4600mAh co daje długi czas pracy. Bardzo dobry wybór i warto dołożyć pieniążków

2. Asus Nexus 7 (2013) Ekran 7 cali (chciałeś 8" ale nie ma wielkiej różnicy) IPS o rozdzielczości 1920x1200px, procesor z 4 rdzeniami i taktowaniem 1,5 GHz, ten sam układ graficzny o w LG (Adreno 320), 2 GB RAM, Aparat z przodu 1,2 Mpx, a z tyłu 5 Mpx, Android 4.4 KitKat, bateria 3950mAh (mniejsza od LG, ale Nexus ma mniejszy ekran). Również ciekawa propozycja.

Ja bez zastanowienia wziął bym LG i dołożył troszkę, lecz jak bym miał te tylko 1000 zł to najlepiej Asus'a. 

Pozdrawiam 

Te propozycje brzmią ciekawie, a szczególnie LG ale jescze się zastanowię, może ktoś podrzuci jescze coś.


A czy do tej ceny +/- 1000zł znalazła by się opcja 3G ?

Czy wystarczy to że mam w telefonie(Samsung Galaxy Mini) taką kartę i udostępnie neta czy cos podobnego ?

Edytowane przez kuba.202
Youki
komentarz
komentarz

Pomyśl jeszcze nad Yoga B6000 3G. Długi czas pracy na baterii, kilka ciekawych aplikacji dodanych od Lenovo oraz stojak, dzięki czemu można wygodnie położyć tablet. 

kuba.202
komentarz
komentarz

Moje faworyty:

LG G Pad 8,3

Samsung Galaxy Note 8.0 N5110 WiFi 16G

Asus Nexus 7 (2013)

Tylko pytanie który z nich najlepszy ?

A może macie jescze jakieś ciekawe tablety?

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Tak, podałem Ci wyżej. No chyba, że coś z większą przekątną ekranu Cię interesuje ? 

kuba.202
komentarz
komentarz

Przekątna nie jest aż tak ważna.Rozważe każde propozycje :D

Najważniejsze jest to by tablet płynnie chodził.

A mógłbyś mi jescze powiedzieć czy jak mam samsung galaxy mini i mogę "udostępnić' z niego neta tak żeby był w tablecie ?

Youki
komentarz
komentarz

Zależy od wersji Androida jaką masz zainstalowaną, ale chyba jest taka opcja w tym modelu.

Twisst
komentarz
komentarz

hm... Myślę jeszcze nad innymi modelami, które miały by podobną specyfikacje do tych modeli wyżej, ale nic nie przychodzi mi do głowy. Chyba najlepsze propozycje. A co do tego neta to włączasz Hotspota na telefonie, łączysz się w tablecie i masz dostęp do internetu. Proste 

kuba.202
komentarz
komentarz

A co sądzicie o Samsung Galaxy Note 8.0 N5110 WiFi 16G ?

Twisst
komentarz
komentarz

Seria Note w Samsungu, telefonów i tabletów, to bardzo dobre i biznesowe urządzenia.

kuba.202
komentarz
komentarz

Nie mogę się zdecydować między tym LG a Samsungiem.


Tak się zastanawiam i czy jeżeli przeznaczyłbym te +/- 1500zł to czy dostałbym lepszego tableta czy róznica byłaby niewielka ?


Przeglądając tablety, natknąłem się na
http://www.agito.pl/tablet-samsung-galaxy-note-n8000-16gb-3g-srebrny-4090-654628.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=654628
Jest wart swojej ceny ?

Twisst
komentarz
komentarz

Ale z 1000 zł zrobiło sie 1700 zł ?

kuba.202
komentarz
komentarz

No tak jakby :D

Twisst
komentarz
komentarz

ohoho... To daje duże możliwości. Masz teraz jakieś dodatkowe wymagania. Większy ekran, więcej pamięci większa rozdzielczość, czy zostajemy przy tym samym ? 

kuba.202
komentarz
komentarz (edytowane)

Troszkę się zmieniły :D

rozdzielczość minimum 8 cali, fajnie jakby pamięć też była większa :D

Budżet tak +/- 2000zł

Bo zastanawiam się nad wyborem tablet czy laptop i chciałbym porównać :D

Edytowane przez kuba.202
Twisst
komentarz
komentarz (edytowane)

Zostaję przy LG G Pad 

Link - http://www.morele.net/tablet-lg-g-pad-black-czarny-etui-8-3-ips-4x1-7ghz-2gb-ram-1920x1200-gps-16gb-599457/

Moja propozycja. Po co przepłacać, droższe urządzenia są albo identyczne, albo lekko bardziej wydajne. 

Jak jesteś fanem rysika to polecam również Samsung'a Galaxy Note 8.0

Link - http://www.morele.net/tablet-samsung-n5100-galaxy-note-8-0-3g-bialy-581459/

Nie ma dużej różnicy, oprócz rysika i aplikacji dla niego przeznaczonych. (musisz być świadom, że jak się przyzwyczaisz do rysika, to będziesz w późniejszym czasie kupował tylko serie Note :)

Ostatnia propozycja, jak już nie masz co z "kasą" robić to można wybrać Apple iPad Mini Retina

Link - http://www.morele.net/tablet-apple-ipad-mini-with-retina-display-wi-fi-16gb-bialy-me279fd-a-619323/

Szału w specyfikacji nie ma, może ten Apple troszę  bardziej wydajny, ale nawet tego nie zauważysz. To jest propozycja jak lubisz system iOS i Retine. Ja wolę LCD TFT, co jest w LG, niż Retine (juz tak mam :)

 

Najbardziej polecam LG  

Edytowane przez Twisst
Twisst
komentarz
komentarz

Pytanie: Czy jest wart swojej ceny?

to zależy dla kogo :) Mógł by być ze 300 zł tańszy. Dużo płacisz za rysik i jego oprogramowanie. 

Rozumiem, ze chcesz zastąpić komputer tabletem ? 

kuba.202
komentarz
komentarz

Właśnie zastanawiam się pomiędzy tabletem a laptopem :D

Twisst
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeżeli chcesz, żeby laptopa w pełni zastąpił Ci tablet to jest tylko jeden. 

Microsoft Surface

Ale są one mało dostępne i bardzo drogie. Jest to rozwiązanie właśnie dla takich ludzi jak Ty. 

Link - http://www.microsoft.com/surface/en-us

Edytowane przez Twisst
kuba.202
komentarz
komentarz

Raczej taki Tablet i laptop w 1 odpadają :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.