x-kom hosting

Problem z plyta glowna

KaliBeR
utworzono
utworzono

Mam płyte gigabyte i podłączyłem do niej dysk ata i nie działa wyskakuje

"Disk Boot Failure Insert System Disk And Press Enter ." a wczesniej działało ;/

Czym to moze być spowodowane skoro obydwa dyski tak powodują . 

cinomatic
komentarz
komentarz

Czy masz już jakiś dysk podłaczony?

 

Bo napisałeś chaotycznie i nie wiadomo czy masz podłączone dwa, czy tylko jeden, na którym masz system itd...

KaliBeR
komentarz
komentarz (edytowane)

jeden na ktorym mam system ale mam też drugi 20GB do testow i też nie działa. Aktualnie mam podlaczony jeden ten poczatkowy i nie działa i jest na nim system win. xp 


PS. Dyski działają na innym urządzeniu. 
Więc co mam zrobić? co przestawić w biosie. A moze to problem plyty glownej ? ale wczesniej wszystko działało ;/ 

Edytowane przez KaliBeR
kociol1000
komentarz
komentarz

Witam, nie wykrywa ci systemów na dyskach. Też tak kiedyś miałem, że ten sam dysk na jednym kompie odpala a na drugim już nie. Reinstalka systemu powinna pomóc. Pozdrawiam.

cinomatic
komentarz
komentarz

jeżeli chcesz żeby działał Ci system instalowany wcześniej na innym kompie to zapomnij.

 

//

 

P.S

Nadal piszesz strasznie chaotycznie i chyba tylko Ty sam wiesz o co Ci chodzi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.