x-kom hosting

Pierwsza strona www.

Lolos
utworzono
utworzono

Witam.

Potrzebuje stworzyć strone internetową reklamującą moją firme.

Od czego zacząć , jak sie do tego zabrać ?

Widziałem wiele kreatorow robienia stron, lecz nie wiem czy to sie nadaje.

Prosze o poradę.

Neproify
komentarz
komentarz

Po pierwsze nauka html i css. Po drugie - jeżeli masz zamiar robić jakieś większe rzeczy niż tylko stały tekst bez logowania, itd. - php. I ewentualnie javascript.

  • Dobra wypowiedź 1
Medok
komentarz
komentarz

W dobie CMS-ów czy kreatorów stron poznawanie HTML-a czy javascriptu do stworzenia stony www nie jest konieczne. Mam tu na myśli oczywiście osoby, które nie zamierzają uczynić tworzenia stron www swoim źródłem dochodu.

Osoby, które zamierzają stworzyć samodzielnie stronę dla siebie czy swojej firmy mogą z powodzeniem stworzyć ją za pomocą kreatorów stron lub przy wykorzystaniu CMS-ów (np. WordPressa). Wystarczy dobry pomysł na stronę i odrobina zacięcia przy jej tworzeniu, a naprawdę można osiągnąć niezły efekt (bez wiedzy programistycznej). 

Na początek polecałbym jakiś kreator, bo ich obsługa jest bardzo intuicyjna. Kolejnym krokiem w sztuce tworzenia stron mogą być CMS-y.

Śmiało mogę polecić otoKreator Oferuje setki szablonów, które wybiera się po tematyce stron (więc znajdziesz również szablony firmowe, pod konkretną branżę). Szablony takie można oczywiście modyfikować i zmieniać poszczególne elementy strony, np. układ, kolorystykę, czcionki, elementy na stronie itd.

Na stronie można uruchomić Demo, więc bez problemu da się sprawdzić co można osiągnąć.

  • Dobra wypowiedź 1
kezar
komentarz
komentarz

Hm szybko i łatwo?

 

Pobierasz Joomla, wgrywasz całą zawartość, tworzysz bazę w panelu hostingowym, instalujesz Joomla i zaczynasz zabawę.

Potem tylko szukasz jakieś ładnej templatki w Google i włala. 

rokko
komentarz
komentarz

Po co Joomla, zacznij od Wordpress, ma najwięcej darmowych wtyczek ze wszystkich dostępnych CMS-ów.

  • 4 tygodnie później...
soangerz
komentarz
komentarz

korzystaj z programów takich jak chociażby aptana studio, albo notepad++

  • 2 tygodnie później...
kezar
komentarz
komentarz

Również polecam Wordpress'a. W razie problemów, moja firma zajmuje się tworzeniem stron, link do niej znajdziesz w mojej sygnaturze.

  • 11 miesięcy później...
langdon12
komentarz
komentarz

WP czy J! jak kto lubi ale silniki naprawde mają olbrzymi potencjał

  • 4 miesiące później...
Alecto
komentarz
komentarz

Zdecydowanie Wordpress.Darmowy cms. Bardzo wiele fajnych motywów, dzięki którym można stworzyć naprawdę wartościową stronę internetową. W sieci masz poza tym kursy, dzięki którym nauczysz się jak stworzyć taką stronkę i jak nią zarządzać. Na przykład:

http://strefakursow.pl/kursy/cms/kurs_tworzenie_stron_z_wordpress.html- jest tam dokładnie opisane jak się tym zająć. 

  • 2 tygodnie później...
Wika-ZD
komentarz
komentarz

Wordpress czy Joomla ewentualnie jeśli to ma być niewielka strona formowa ( wizytówka ) to może Quick Cms

luki2
komentarz
komentarz

Zwróć uwagę na to, żeby to nie była tylko tradycyjna strona wizytówka. Dzisiaj dla klientów bardzo ważne są działy: aktualności, o nas czy kontakt. To wszystko można zrobić w WP.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli firma to np: zakład fryzjerski, to strona typu wizytówka jest jak najbardziej wskazana.

Jeśli natomiast prowadzisz handel, jakieś złożone i różne usługi to bierz Joomla.

Jeśli strona ma być mocno profesjonalna, ze sklepem online, własnej szaty graficznej, itp to bez pomocy grafika, webmastera się nie obędzie.

 

Jeśli nie zamierzasz zostać webmasterem i robić stron na zamówienie to odradzam ci naukę php, java, html, itp. Bo inaczej to trochę jak kupowanie fabryki Forda, by móc pojeździć Fordem. Zamiast tego spożytkuj czas na zrobienie reklamówki i roznoś je po pracy.

Edytowane przez MasterYoghourt
  • 1 miesiąc później...
monkey07
komentarz
komentarz

Dla kogoś, kto jeszcze nie robił sam strony Wordpress będzie łatwiejszy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.