x-kom hosting

PROBLEM

Gość
komentarz
komentarz

ok

rambosik1122
komentarz
komentarz

Ok zainstalowalem i są normalne kolory już aaa i zarejstorwac sie na stronie amd bo wyskoczyło mi? I jak byś mogł byś mi pomogł z ustawieniem karty graficznje do danje gry zeby byla lepsza wydjanosc?


Bo dostałem kartkę z jakim codem czy to cd-key


Czy to na tej http://xfxforce.com/en-us/Home.aspx zarejstrować sie? Bo podomniez jakos gre za free moge dostac czy cos

Gość
komentarz
komentarz

możesz się rejestrować a nie musisz,a co do ustawiania wydajności to już w grach,czasami się zdarza że jest słaby procesor i mocna karta graficzna i procesor blokuje wydajność grafiki.w ustawieniach gry ustaw max roździelczość i detale

rambosik1122
komentarz
komentarz

A w ustawieniach karty nie? Bo na 2 kompie mam nivida geforce i musiałem ustwiac w opcjach karty zeby było wiecej fps 

Gość
komentarz
komentarz

sterownik od karty graficznej sam dostosowuje ustawienia karty,nvidia daje taką opcje ale tylko do aplikacji 3D także uruchom gre i zobacz

rambosik1122
komentarz
komentarz

Bo w cs mam 60fps co jest

Gość
komentarz
komentarz

Przecież mówie ze sterownik sam dostosowuje ustawienia karty tak zeby było dobrze,włącz inna gre,wogóle jaka reszta konfiguracji Twojego kompa?

rambosik1122
komentarz
komentarz

W senise konfiguracji kompa?

Procesor Intel Core i5-2320

Ram 4GB

Płyta głowna asus P8H61-M LX2

Gość
komentarz
komentarz

włącz jakaś bardziej wymagające gre bo w cs-a można grać na 15 letnim kompie

rambosik1122
komentarz
komentarz

league of legends?


full detale i po 60fps tu git

Gość
komentarz
komentarz

no na przykład

rambosik1122
komentarz
komentarz

ale w cs mialem wczesniej 100 a teraz tylko 60 lip[a

Gość
komentarz
komentarz

zrób nowego posta w karty graficzne bo zboczyliśmy z tematu

rambosik1122
komentarz
komentarz

kk

Youki
komentarz
komentarz

Punkt 2.3 naszego prostego i chyba zrozumiałego dla większości użytkowników Regulaminu ForumPC.pl mówi jasno:

"Tytuł oraz opis tematu powinien jednoznacznie określać treść wątku. Nie może to być samo słowo np. „Pomocy” lub „Problem”."

W związku z powyższym proszę o jak najszybsze poprawienie tytułu tematu. Dzięki temu na pewno szybciej uzyskasz pomoc na forum. Pamiętaj również o tym aby w przyszłości poprawnie tytułować swoje tematy, bo w przypadku niedostosowania się do tego pkt. regulaminu możesz otrzymać ostrzeżenie od Moderatora.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.