x-kom hosting

tablet za 200-300

okular766
utworzono
utworzono

do neta przez wifi albo karte sim (modem)

ma obslugiwac stronke flightradar24.com oraz java tz zeby dzialaly speed testy

Drino
komentarz
komentarz

Nie ma takich aby obsługiwały jave Android tylko obsługuje flasha jak chcesz coś takiego to tylko Asusa za 1900 zł

okular766
komentarz
komentarz

to ja tyle nawet na kompa nie dalem

szukam jedynie tabletu aby mozna bylo korzystac z neta tak jak w laptopie

Dżony2
komentarz
komentarz

Ehh trudno coś sensownego będzie znaleźć, a już na pewno nie z 3G... Być może taki Quttor z wyprzedaży.

okular766
komentarz
komentarz

a to ile trzeba miec na tableta

michael26
komentarz
komentarz

zależy jakiego, ale budżet musiałbyś zwiększyć conajmniej 3-krotnie

okular766
komentarz
komentarz

jaja se robisz kolego? za 1k to byl sobie kompa kupil albo lapka

za tablet co jedynie nadaje sie do przeglądania stron i to nie pelnowartosciowych placic 1k/?

michael26
komentarz
komentarz

wyżej pisałeś o javie a teraz piszesz"do przeglądania stron i to nie pełnowartościowych"... :facepalm:

Drino
komentarz
komentarz (edytowane)

jaja se robisz kolego? za 1k to byl sobie kompa kupil albo lapka
za tablet co jedynie nadaje sie do przeglądania stron i to nie pelnowartosciowych placic 1k/?


Pozostaje Ci Ipad z IOS albo Asus Vivotab z Windows 8 bo Android nie działa tak jak laptop albokup sobie Ultrabooka na Windows 8 z odłączalnym dotykowym ekranem ale to i tak musisz mieć przynajmniej 2000 zł, a tablet za 400 zł jest tylko do oglądania filmów i przeglądania neta i aplikacji robionych na Flasha i o javie zapomnij i innych bajerach. Jak Ci to wystarczy to masz takiego Prestigio Ultra Duo 7" lub Kiano Elegance 7,85" tylko z dostępem do WiFi z możliwością podłączenia zewnętrznego modemu 3G/4G z wbudowanym modemem 3G zaczynają się od 600 zł, a z 4G od 1600 zł. Edytowane przez Drino
okular766
komentarz
komentarz (edytowane)

flughtradar to na czym jest java?

flightradar24.com

Edytowane przez okular766
Drino
komentarz
komentarz (edytowane)

Pozostaje Ci Ipad z IOS albo Asus Vivotab z Windows 8 bo Android nie działa tak jak laptop albo kup sobie Ultrabooka na Windows 8 z odłączalnym dotykowym ekranem ale to i tak musisz mieć przynajmniej 2000 zł


Pisałem cena 1900 zł wzwyż Edytowane przez Drino
michael26
komentarz
komentarz

autorem jest jakies dziecko, bez kultury, które wszystko by chciało mieć prawie za darmo... Jak chcesz dobry tablet to musisz zapłacić koło 2 tysięcy, zrozum to. Chcesz dziadostwo to kup jakiś modecom za 150zł na którym nic nie działa ;)

Twisst
komentarz
komentarz

Michael26 ma racje. Kolego musisz zrozumieć co inni do ciebie piszą. Nie kupisz tableta za 300 zł na którym jest odtwarzana java. Nie ukrywając jakieś sęsowne tablety są od 600 zł. Jak masz jakieś pytanie, w którym się nie żalisz, że nie masz pieniędzy i wszystkiemu przeczysz to możesz je zadzć. Jak nie to zamknij temat i idź nazbierać do skarbonki.

okular766
komentarz
komentarz

ale se jaja robicie? to pc taniej sie kupi albo laptopa

ja chce tablet albo smartfon tak abym mógł np na nim wlaczyc stronke flightradar24.com spr. szybkość speed testem, albo wlaczyc np kamere w times new york albo wlaczyc kanal w weeb.tv

Drino
komentarz
komentarz

ale se jaja robicie? to pc taniej sie kupi albo laptopa
ja chce tablet albo smartfon tak abym mógł np na nim wlaczyc stronke flightradar24.com spr. szybkość speed testem, albo wlaczyc np kamere w times new york albo wlaczyc kanal w weeb.tv


Pozostaje Ci Ipad z IOS albo Asus Vivotab z Windows 8 bo Android nie działa tak jak laptop albo kup sobie Ultrabooka na Windows 8 z odłączalnym dotykowym ekranem ale to i tak musisz mieć przynajmniej 2000 zł


Pisałem cena 1900 zł wzwyż
Twisst
komentarz
komentarz

To są drogie rzeczy. ( zależy dla kogo :* )

okular766
komentarz
komentarz

no ludzie na forum skladaja zestawy za 1k

a wy gadacie o tablecie za 2k

Drino
komentarz
komentarz (edytowane)

Tablet a PC to zupełnie inna technologia i konstrukcja

Edytowane przez Drino
okular766
komentarz
komentarz

no to sluchajcie niema czegoś max 5" aby neta przegladac przez domowe wifi tka jak w pc

ja juz obecnie mam nawigacje i za pomocą niej neta przeglądam no to ta nawigacja tez nie ma javy a za nią dalem 150zeta

Drino
komentarz
komentarz (edytowane)

najmniejsze maja 7" i aby mieć obsługę javy to musisz mieć tablet na windows 8 i z procesorem intel atom a tych ceny zaczynają się od 1500 zł. No wybacz innej opcji nie ma a jeśli zrezygnujesz z Javy to możesz brać http://www.mediamarkt.pl/tablet-prestigio-multipad-7-0-ultra-duo,id-887377?utm_source=porownywarki&utm_medium=ceneo&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml

Edytowane przez Drino
okular766
komentarz
komentarz

chce tylko aby te 2 stronki smigaly

weeb.tv

flightradar24.com

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.