x-kom hosting

"Trojan" na tablecie

MoeChan
utworzono
utworzono

Przepraszam, jeśli wsadziłam do złego działu. 

Wczoraj podczas przeglądania różnych stron, jak to zawsze jest wyświetlały się reklamy w osobnych okienkach. Lecz nie wiedzieć dlaczego zmieniały adres strony, na której najpierw wyskakiwał komunikat, w którym była nazwa mojego urządzenia, moja miejscowość i komunikat, że podczas ostatniego przeglądania jakichś tam stron został ściągnięty trojan a następnie strona, z reklamą antywirusa. 
Od początku wydało mi się to podejrzane, więc przeczytałam mały druczek na stronie i okazało się, że za ten antywirus zostają wysłane 3 wiadomości tygodniowo, każda za ok. 6 złotych (tak więc nie mała rzecz). Ale mniejsza o antywirus, w końcu to nie o niego tutaj chodzi. Przeskanowałam tablet dr. Webem i wykazało mi, że nie mam trojana. Ale teraz pytanie do Was, czy Wam też się pojawiają tak chamskie reklamy? A może to nie była tylko reklama, tylko mój antywirus nie wykrywa tego trojana?

Pasjonat_
komentarz
komentarz

Naciągacze, to była reklama, Jeżeli antywirus nic nie wykrył to nie jest zainfekowany tablet

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.