x-kom hosting

Problem ze słuchawkami bluetooth

szewer
utworzono
utworzono

Witam, mam problem.

Kupiłem słuchawki bluetooth Tracer Beat White.

Kupiłem także adapter bluetooth USB micro v 2.0 ponieważ chce używać słuchawek na komputerze stacjonarnym. I to właśnie jest problem.

Słuchawki na laptopach działają, z telefonem się łączą a na stacjonarnym mam zgrzyt, a mianowicie - po sparowaniu słuchawek z komputerem nie instalują mi się sterowniki z automatu z windows update (jak dzieje się w przypadku połączenia z laptopami). Chciałem przeskoczyć tę barierę instalując sterowniki ręcznie, co zrobiłem ale nie chcą mi się tak czy inaczej "połączyć" (screen).

Ten adapter jest v2.0 słuchawki v 3.0 - może to tego wina ? Z drugiej strony widze słuchawki i się z nimi paruje. Na innym stacjonarnym ten sam problem.

Nie wiem czego jeszcze spróbować, może ktoś pomóc ?

KargaHan
komentarz
komentarz (edytowane)

Panowie (Panie) mam problem, chciałbym się poradzić. Zakupiłem sobie słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem.

Dokupiłem też bluetooth.

Podłączyłem bluetooth i się tam wszystko zainstalowało. Włączam słuchawki, bluetooth znajduje mi słuchawki, jednak każe mi wpisać klucz dostępu. Nie mam czegoś takiego.
Jest tam opcja, żeby samemu wpisać.

Wpisywałem swój klucz wymyślony, potem dałem żeby poszło bez klucza.
Bez klucza niby zainstalowało, ale jak mam ikonkę bluetooth to mi zaraz te urządzenie znika.

 

Podłączyłem swój telefon do PC. Zakupiony bluetooth działa.
Podłączyłem za pomocą bluetooth w telefonie zakupione słuchawki, działają.

Moglibyście na coś nakierować ?

 

Słuchawki: Modecom MC-950B Spider

Edytowane przez KargaHan
szewer
komentarz
komentarz

KargaHan w instrukcji obsługi pisze jaki klucz masz prawdopodobnie domyślny

szewer
komentarz
komentarz

W mojej pisało aby po prostu wpisać taki sam klucz w obu urządzeniach, przykładowo: jeśli parujesz telefon z komputerem to w obu podajesz np 11111, dla słuchawek spróbój dać jakikolwiek ;)

KargaHan
komentarz
komentarz

Jak wpisuję swój (jakikolwiek), to wyskakuje mi po chwili okienki i komunikat:

 

Błąd wymiany kluczy dostępu.

 

Może bluetooth i te słuchawki jakoś "się gryzą", sam już nie wiem...

 

Zadzwonie do typa w piątek i zobacze co mi powie :P


Ściągnałem program o nazwie BlueSoleil i już działa ;P Samo sparowało :P

 

Dzięki za zainteresowanie i pozdrawiam :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.