Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Problem z przegrzewaniem się laptopa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   grudnio

grudnio
  • Użytkownik
  • 2 postów
0
Neutralny

Napisano 19 grudzień 2013 - 11:50

Witam!

Otóż mam pewien problem. Mam laptopa hp 650 i podczas grania przegrzewa się. Dodam, że gry chodzą płynnie, bez żadnego zacinania się.

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam.

• 0

#2 OFFLINE   Hack3d

Hack3d
  • Użytkownik
  • 325 postów
15
Neutralny

Napisano 19 grudzień 2013 - 12:58

Musisz go rozkręcić i wysześcić z kurzu koło wentylatora, wymienić pastę termoprzewodzącą a jak chcesz to możesz używać podstawki chłodzącej, tutaj masz filmik: http://www.youtube.c...h?v=L7FUU_p47Yo

• 0

#3 OFFLINE   grudnio

grudnio
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2 postów
0
Neutralny

Napisano 19 grudzień 2013 - 18:53

A trzeba w ogóle rozkręcac laptopa? Mam do niego gwarancję, a jakbym go rozkręcił to bym ją raczej stracił więc to odpada :/

Nie da się go jakoś potraktować sprężonym powietrzem?

• 0

#4 OFFLINE   Hack3d

Hack3d
  • Użytkownik
  • 325 postów
15
Neutralny

Napisano 19 grudzień 2013 - 22:11

Jak masz na gwarancję to jasne że możesz go oddać ale żeby się nie przegrzewał to trzeba go wyczyścić tam gdzie jest wydmuchiwane powietrze. Jak użyjesz sprężonego powietrza przy zamkniętym lapku to kurz się nie usunie, trzeba go z tamtąd "wyciągnąć".

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | Twój Sony Ericsson | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)