x-kom hosting

Problem z QtCore4.dll

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Od paru dni gdy włączam komputer i gdy pokazuje się już pulpit i wszytkie ikony pojawia mi się następujący komunikat jako tytuł " DaemonProcess.exe - błąd systemu" i pod tym "Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono QtCore4.dll. Spróbuj ponownie zainstalować pogram, aby naprawić ten problem". Nie mam pojęcia o jaki program chodzi ale szukałem w internecie jak się taki problem pojawia i znalazłem (chyba) rozwiązanie z tym że gdy ten plik QtCore4.dll pobiore z internetu i niby trzeba go wrzucić do folderu z systemem to na tym kroku pojawia się następny problem jak chce usunąć lub przenieść jakiś dowolny folder, który jest pusty to pojawia się okienko usuwania ale pisze przetwarzanie i normalnie potem powinno nastąpić usuwanie ale u mnie to przetwarzanie trwa i trwa i nie chce skączoć. Już się pogubiłem i nie wiem co zrobić, Bardzo proszę o pomoc. Jeszcze dodam że nie mogę uruchomić jakiego kolwiek programu z pulpitu.

Edytowane przez Gość

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Użyj opcji naprawy systemu, o ile masz płytę z systemem. Daj jeszcze zrzut ekranu z HD Tune (zakładka health).

Gość
komentarz
komentarz

Co do Hd Tune to chciałem zrobić test ale niektóre programy w tym Hd Tune nie chcą się uruchomić nie wiem czy to właśnie nie jest spowodowane tym brakiem QtCore4.dll


Przed chwilą zrobiłem albo gdy chciałem zrobić naprawę systemu to pojawił się bluescreen

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Spróbuj jeszcze raz i jak jeszcze raz pojawi się bluescreen to wrzuć jego zdjęcie. Przy okazji podaj konfigurację kompa.

Gość
komentarz
komentarz

Zrobię to co proponujesz ale powiedz bo zastanawiałem się żeby zdziałać coś na trybie awaryjnym. W tym trybie będzie można przenieść ten plik QtCore4.dll do folderu z systemem bez problemu lub co kolwiem innego zdziałać niż na tym normalnym trybie ?

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Warto spróbować. Jak będziesz w trybie awaryjnym to spróbuj odpalić HD Tune i dać zrzut ekranu z zakładki health.

Gość
komentarz
komentarz

Dzisiaj miałem zajęcia z informatykiem, któremu też przedstawiłem powyższy problem i powiedział że DaemonProcess.exe może być wirusem lub może oznaczać nie dokońca lub źle zainstalowany program. Zaradził mi abym przinstalował system ale nie chciałbym robić to z poziomu biosu tylko w panelu sterowania tam gdzie jest opcja przywróć system do poprzedniego punktu i zaawansowane metody odzyskiwania wybrać tę opcje ale tam nie jestem pewnien są 2 opcje do wyboru:

1.Urzyj wcześniej utworzonego obrazu systemu do odzyskiwania systemu

2.Zainstaluj ponownie system windows(wymagany jest dysk instalacyjny systemu windows)

I ja chciałbym wybrać opcję 2 z tym że nie posiadam płyty instalacyjnej systemu windows 7 tylko oryginalną płytę z systemem windows xp professional i teraz nie wiem czy do tego mogę użyć tej oryginalnej płyty z windows xp professional czy musi być koniecznie płyta z systemem win 7 ?

arkadiusz97
komentarz
komentarz

i teraz nie wiem czy do tego mogę użyć tej oryginalnej płyty z windows xp professional czy musi być koniecznie płyta z systemem win 7 ?

Musi być koniecznie płyta z win7.

Gość
komentarz
komentarz

A ten win 7 może być pobrany czy jak zrobię reinstalację systemu to nie zainstaluje mi się ten system z płyty ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.