x-kom hosting

Tablet do 400 zł

Drino
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

 

Od razu powiem że nie siedzę w urządzeniach mobilnych jakoś nigdy się nimi nie interesowałem, więc potrzebuje pomocy w zakupie tabletu dla mojej córki tak do 400 zł(aby nie było szkoda jak zepsuję) z systemem Android oraz wi-fi tak aby poszły na nim w miarę dobrze wszystkie dostępne gierki. Myślałem nad Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo lub Kiano Slim Tab 8.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez Drino

Morango
komentarz
komentarz

Powiem tak, miałem w ręku jakiś tablet za 150 zł i była tragedia, internet chodził tragicznie (o ile w ogóle czasami dało się w niego wejść), o grach nie wspomnę .... Wdł mnie jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto. 

Drino
komentarz
komentarz (edytowane)

A jaki byście polecali tak aby dobrze chodził w jak najniższej cenie?

Edytowane przez Drino
Drino
komentarz
komentarz (edytowane)

normalnie bym zakupił Samsung Galaxy TAB3 Kids 7.0 ale bąbel ma 3 lata więc jak najtańszy jest wskazany, a komórkę ogarnia bardzo dobrze tylko że czasem gdzieś zadzwoni albo odbierze niechcący sms od firm trzecich:)

 

Ten Goclaver jest ok jak widzę po specyfikacji.

Edytowane przez Drino
Agito.pl
komentarz
komentarz

Za takie pieniądze to poleciłbym Tablet Lark FreeMe 70.6.

  • 3 tygodnie później...
Drino
komentarz
komentarz

Odświeżam i podniosłem budżet do 400 zł

 

Co myślicie o tych dwóch modelach: Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo lub Kiano Slim Tab 8

Dżony2
komentarz
komentarz

Bardziej byłbym za Kiano, bo są poprostu lepsze..i w tym przypadku ma większą matrycę. Zobacz sobie też Overmax Quattor 7 z 4 rdzeniowym procesorem. Znajomy kupił go synowi na święta, zrobił dobry research więc wątpie żeby kupił jakiegoś babola.

Drino
komentarz
komentarz

Wzialem kiano slim tab 8 i jestem zadowolony, jakosc wykonania bardzo dobra, wydajnosc podzespolow wystarczajaca.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.