x-kom hosting

Core 2 Duo e6750+Asrock 4core 1333FullHD+Corsair XMS2 2x1gb

lolek00
utworzono
utworzono (edytowane)

To co udalo mi sie wyciagnac ze sprzetu, proc poszedl obecnie i chodzi stabilnie na FSB 370mhz przy mnozniku 8 co daje 2960mhz, ram natomiast przy taktowaniu oryginalnym 400mhz poszedl na 451mhz(efektywne 902mhz) i timingach 5-5-5-15 jak dla mnie to bardzo ladnie jak na plyte ktora FSB 1333mhz obsluguje w trybie OC :) Wszystko stabilnie bez zmiany napiec :)

 

PROC:

[attachment=27627:PROC.png]

 

RAM:

[attachment=27628:RAM.png]

 

 

A teraz na co stac plyte przy zmianie napiec ale ze znacznym wzrostem temperatury i bsodami, ale w sumie to nie wiem co nie wytrzymuje takiej czestotliwosci FSB ;) Ale do rzeczy....

Procka udalo mi sie puscic podnoszac napiecie MB Core na 1.35V na 3.65ghz byl stabilny, ale ram wywalal blad w orthosie.

Ram przy zmianie napiecia z oryginalnego 1.8V na 2.04V udalo mi sie puscic na czestotliwosci 1100mhz jednak w systemie walil BSODami :( Jednak obecna wydajnosc mnie w zupelnosci zadowala bo przy GTX 460 1gb pozwala mi grac na rozsadnych rozdzialkach i detalach :)

Edytowane przez lolek00

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.