x-kom hosting

[1000] Tablet min 10"

pawelpc3
utworzono
utworzono

Witam.

Szukam do maksymalnej kwoty 1000zł tabletu głównie do internetu, lecz musi bardzo płynnie chodzić. Wiadomo jak to jest z robieniem wielu rzeczy na internecie poprzez tableta i płynna praca to podstawa. Moimi kryteriami są także min. 10 cali, oraz możliwość skomponowania go z klawiaturą i dobrym pokrowcem. Jak na razie w grę wchodzą tylko marki typu Samsung - Galaxy Tab 2 jest na moim oku, lecz od ładnych paru miesięcy niewiele spadł z ceny, wiem że rynek jest zalany wieloma nowymi markami, także jeśli ktoś mi coś może polecić to z przekonaniem :)

Pozdrawiam.

Entuzjasta
komentarz
komentarz

Mogę Ci polecić tablet lenovo S6000 - bardzo płynnie chodzi, ma matryca IPS, długo chodzi na baterii ~9h i miałem okazję się nim bawić - chodzi sprawnie, bez żadnych zwiech itp :) 2 lata gwarancji również działa :) tu masz opcje bez modemu 3G:

http://www.x-kom.pl/p/150305-tablet-10-lenovo-ibm-s6000-a7-qc-1024-16gb-android-wifi-czarny.html?partnerid=100770735&sm12=NDM=&ts=1383670561&token=b3c3ae104fd34dc01c80073d80a6c97e

A tu z wbudowanym już modemem 3g - tylko że musiałbyś dopłacić te 130zł:

http://www.x-kom.pl/p/150306-tablet-10-lenovo-ibm-s6000-a7-qc-1024-16gb-android-wifi-3g-czarny.html?partnerid=100770735&sm12=NDM=&ts=1383670561&token=b3c3ae104fd34dc01c80073d80a6c97e

Pozdrawiam! :)

  • Dobra wypowiedź 1
pawelpc3
komentarz
komentarz

Hmm, więc na razie mam dwa modele na oku - powyższy Lenovo i Samsung Galaxy Tab 2, które według mnie są porównywalne.

Widzę że dużo osób tutaj na forum i w necie poleca również tableta:

http://www.x-kom.pl/p/157942-tablet-10-navroad-nexo-10-3g-r3066-2048mb-16gb-android-41.html

Ktoś może mi coś więcej o nim powiedzieć? Jakość wykonania, jak bateria trzyma i jak sie na nim pracuję. Widzę że ma większą rozdzielczość, co jest przydatne do internetu ale jestem konsekwentny do jakości i wsparcia od producenta. Wiem że gdybym brał samsunga, prawie na pewno zmieniłbym rom na szybszy i pare innych pierdółek :) Czekam na info, pozdrawiam.

Entuzjasta
komentarz
komentarz

Sam kiedyś myślałem nad tym tabletem ale poczytaj opinie na np ceneo - dość dużo modeli zdarza się z martwym pikselem, a to problem z wolnym chodzeniem systemu itd.

  • Dobra wypowiedź 1
RedSkull92
komentarz
komentarz (edytowane)

Poczytaj sobie temat założony przeze mnie tam też masz do 1000zł. Zdecydowałem się na zakup Navroad Nexo Nova + modem ZTE MF60. Ewentualnie możesz sobie pomyśleć nad Navroad Nexo 10 3G już z wbudowanym modemem.

Z tego co się orientowałem to w obu modelach można się przyczepić do baterii, która wypada przeciętnie. Zawsze można się powerbankiem ratować dlatego nie jest to zbytnia dolegliwość :D

Rozpatrywałem też Shiru Emperor10, ale sporo osób skarżyło się na kiepskie WiFi.

 

Mam nadzieję, że pomogłem

Edytowane przez IchigoKurosaki
  • Dobra wypowiedź 1
pawelpc3
komentarz
komentarz

Bardzo Wam dziękuję, wniosek mój jest taki jak myślałem, czyli dużo oferują w dogodnej dla mnie ceny - marki mało popularne, takie jak "Navroad Nexo" Będzie fajna zabawa, lecz dużo problemów. Tak więc ostatecznie zostaje Lenovo lub Samsung, no chyba że znajdę coś innego to dam tutaj znać. :)

RedSkull92
komentarz
komentarz

Jakich problemów?

 

Ja widzę tylko jeden problem.

1. W tym pułapie cenowym trzeba z czegoś zrezygnować

 

Od Ciebie zależy z czego się rezygnuje:

-Zywotność

-Prędkość/szybkość/płynność

-Czas pracy na baterii

-Akcesoria

-Ekran

- itd

Agito.pl
komentarz
komentarz

Tablet GoClever HYBRID 3G 10.1'' 16GB. W zestawie jest klawiatura. 

RedSkull92
komentarz
komentarz

@up

 

http://www.ceneo.pl/;01522382326-10;0020-30-0-0-1.htm  Ten tablet ma przeciętne opinie.

Ja bym go akurat nie polecał.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.