x-kom hosting

Monitorek

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, w tej cenie ten Radeon jest najlepszy. Zasilacz trzeba zmienić, twój nei da rady...

Xilomion
komentarz
komentarz

Ale Amacrox'a nie ma w komputroniku, a tam tylko kupuje, bo mam pewność, rzecz jest wszystko bez problemów. Więc nie wiem jaki. Z tamtą, który najlepszy, tylko coś niezbyt głośnego...

snip91
komentarz
komentarz

Najlepiej by było jakbyś mógł dołożyć do takiego: http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_obu...pelny,id,44391/

Cichutki i bardzo stabilny zasilacz.

Chiefteca GPS nie proponuję, bo jest dość głośny.

falcon1984
komentarz
komentarz

Jak ma być cichy to tylko Amacrox, Corsair lub BeQuiet.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

No i Seasonic. Tyle że Corsair serii VX oraz HX to właściwie tańszy Seasonic :P

snip91
komentarz
komentarz

Nie jest lepszy. Taktowania ma identyczne. Oba będą tam samo dobre.

Xilomion
komentarz
komentarz

A Firma? Bo do wyboru jest: Asus, Gigabyte, Power Color, HIS, trochę droższy Saphhiere.

falcon1984
komentarz
komentarz
A Firma? Bo do wyboru jest: Asus, Gigabyte, Power Color, HIS, trochę droższy Saphhiere.

PowerColor lub HIS bym brał.

snip91
komentarz
komentarz

Sapphire też jest dobry. Osobiście wziąłbym chyba Sapphire. Oczywiście jeśli cena jednakowa.

Xilomion
komentarz
komentarz

A czegos tańszego by się już nie dało? Bo kiepsko u mnie z funduszami i najpierw pójdzie zasiłka... bo teraz cooler kupiłem i napęd... :/.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ja do Sapphire jestem uprzedzony, bo HISów używałem: 9000, 9250, 9600, potem kupiłem Sapphire i okazał się nie spełniać moich oczekiwań (poza tym był diabelnie głośny, ale to był model X1650 Pro). Teraz znowu mam HISa i chyba nigdy nie wezmę Radeona innej firmy :D Ale jak już mam polecać, to zależy od konkretnej serii kart. Jeśli chodzi o HD38x0, to w sumie trzeba patrzeć na cenę i taktowania, a nie producenta, bo karty najczęściej są identyczne (oprócz fabrycznie podkręconych HIS Turbo czy GigaCube).

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja też miałem Radeona 9600 od Sapphire i też tej firmy nie chce więcej na oczy widzieć. Zraziłem się podobnie jak Frogster. Porównaj sobie takty tych kart najlepiej i potem wybrał coś z PowerColor lub HIS. Cena też ważna, żeby nie przepłacić...

Xilomion
komentarz
komentarz

Ok, ale czegoś innego nie dałoby się znaleźć? Bo wiecie chce jak najtaniej... na ESC.PL, jeżeli to dbory sklep to jest deczko taniej. BO po prostu rodzice są zdenerwowani b i tak święta to dużo się wydaje...Na przykład to:http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...roducts_id=9999i ten zasilacz Corsair bo ksoztuje 220 zl.

falcon1984
komentarz
komentarz

No na tego Radeona HD3850 to trzeba wydać trochę pieniędzy. Jak chcesz taniej to weź X1950PRO, ale będzie znacznie mniej wydajny.

Corsair jak za drogi to możne wziąć ewentualnie tańszego Amacroxa lub Chiefteca.

Xilomion
komentarz
komentarz

A jak oceniacie kiedy ten Radek stanieje? Bo teraz pewnie tylko zasilacz kupie, i będe się rozglądał za sprzedażą mojej karty...

falcon1984
komentarz
komentarz

Jak poczekasz miesiąc, dwa to na pewno trochę stanieje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.