x-kom hosting

Poważne problemy z laptopem

aack
utworzono
utworzono

Witam i proszę o pomoc,

Mam laptopa HP Pavilion dv7, system Vista. W zasadzie korzystam na nim tylko z internetu. Nie mam żadnych gier itp. Od pewnego czasu:

- gdy komputer jest po prostu włączony lub gdy mam w nim otwarta przeglądarkę (nieważne czy chrome, czy mozilla, czy IE), gdy zrzucę przeglądarkę do paska, nie widzę pulpitu lecz czarny ekran - widoczny jest tylko pasek dolny. Dzieje się tez tak wtedy, gdy zostawiam na jakiś czas laptop nie używany - czarny ekran, ewentualnie ze znacznikiem kręcącego się kołeczka, wtedy co wówczas mogę zrobić, to kliknąć Start-Zamknij i w ciemno, bo nie widzę tego okna zamykania, wciskam ENTER. Laptop zamyka się, uruchamiam go ponownie i znów jakiś czas jest OK,

- gdy po dłuższym używaniu chcę wyłączyć przeglądarkę - dzieje się to strasznie długo,

- w mozilli nieraz, gdy chcę odświeżyć jakąś kartę to zamiast tego wskakuje mi jakaś strona ww92.btosjs.info,

- komputer długo się uruchamia.

Proszę o pomoc, bardzo...

 

Youki
komentarz
komentarz

Musisz jeszcze podać logi http://www.forumpc.pl/topic/277786-nieingerencyjne-narzędzia-do-tworzenia-logów-systemowych/

Youki
komentarz
komentarz

Tam dokłądnie poniżej jest wszystko pokazane co trzeba pobrać, kilknąć i umieścić ;) 

aack
komentarz
komentarz (edytowane)

Tam dokłądnie poniżej jest wszystko pokazane co trzeba pobrać, kilknąć i umieścić ;)

No to po kolei: OLT - wyniki załącznik, RSIT, DDS, Gmer, FSS

 

 

Proszę o poradę czy i co tu zrobić

Youki
komentarz
komentarz

Teraz tylko musisz poczekać, aż ktoś obeznany sprawdzi Ci to, gdyż ja na tym się nie znam.

aack
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy mógłbyś mi poradzić jak sprawić, by ktoś zechciał mi pomóc? Czekam kilka dni i nie ma żadnej odpowiedzi... :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.