x-kom hosting

formatowanie windows 8

alark
utworzono
utworzono

witam. kupilem laptopa Samsung NP550P5C-S05PL z nowym windowsem 8. Jednak chcialbym zmienic system na windows 7 i nie wiem jak w tym windowsie to zrobic. Nigdy nie mialem problemu z formatowaniem ale tego win8 nie jestem w stanie ogarnac. Czy ktos moze doradzic jak sie zabrac za to formatowanie? Z gory dzieki. pzdr

Podzespoly
komentarz
komentarz

Normalnie ;[, wsuwasz płytkę z windows'em. Jak odczyta ją lapek po resecie i wbijesz to dalej za format się bierzesz jak zawsze, tylko że jeden bajer jak próbujesz zainstalować potem ponownie system to ja musiałem wyłączyć w tamtym momencie kompa i od nowa odpalić instalacje windowsa by wszystko poszło dobrze.

alark
komentarz
komentarz

no tak tylko wrzucam plytke. uruchamiam ponownie kompa i nic sie nie dzieje uruchamia sie normalnie(nie ma nic zeby wywolac rozruch z plyty ani w biosie nie moglem nic znalezc). albo mam cos z plytka albo w win8 jest jakos inaczej? raczej informatyka ze mnie nie bedzie dlatego pytam na forum :P

Podzespoly
komentarz
komentarz (edytowane)

Musisz w biosie znaleść booting setup coś tego typu i tam będzie np Hard Drive, coś tam coś tam i CD-ROM. Musisz CD-roma dać na 1 miejsce ;[ ( poszukaj drugi raz ). Podaj model lapka

Edytowane przez Podzespoly
alark
komentarz
komentarz

podalem model w pierwszym poscie. no wlasnie przelecialem biosa i nie bylo tego tej opcji z twardym dyskiem zeby zmienic. no nic popatrze jeszcze raz, ale nadal jestem otwarty na jakies rady jak ktos ma juz doswiadczenie z tym nowym windowsem...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.