alark

formatowanie windows 8

5 postów w tym temacie

witam. kupilem laptopa Samsung NP550P5C-S05PL z nowym windowsem 8. Jednak chcialbym zmienic system na windows 7 i nie wiem jak w tym windowsie to zrobic. Nigdy nie mialem problemu z formatowaniem ale tego win8 nie jestem w stanie ogarnac. Czy ktos moze doradzic jak sie zabrac za to formatowanie? Z gory dzieki. pzdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Normalnie ;[, wsuwasz płytkę z windows'em. Jak odczyta ją lapek po resecie i wbijesz to dalej za format się bierzesz jak zawsze, tylko że jeden bajer jak próbujesz zainstalować potem ponownie system to ja musiałem wyłączyć w tamtym momencie kompa i od nowa odpalić instalacje windowsa by wszystko poszło dobrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no tak tylko wrzucam plytke. uruchamiam ponownie kompa i nic sie nie dzieje uruchamia sie normalnie(nie ma nic zeby wywolac rozruch z plyty ani w biosie nie moglem nic znalezc). albo mam cos z plytka albo w win8 jest jakos inaczej? raczej informatyka ze mnie nie bedzie dlatego pytam na forum :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musisz w biosie znaleść booting setup coś tego typu i tam będzie np Hard Drive, coś tam coś tam i CD-ROM. Musisz CD-roma dać na 1 miejsce ;[ ( poszukaj drugi raz ). Podaj model lapka

Edytowane przez Podzespoly

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podalem model w pierwszym poscie. no wlasnie przelecialem biosa i nie bylo tego tej opcji z twardym dyskiem zeby zmienic. no nic popatrze jeszcze raz, ale nadal jestem otwarty na jakies rady jak ktos ma juz doswiadczenie z tym nowym windowsem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.