Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

formatowanie windows 8

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   alark

alark
  • Użytkownik
  • 3 postów
0
Neutralny

Napisano 24 wrzesień 2013 - 22:34

witam. kupilem laptopa Samsung NP550P5C-S05PL z nowym windowsem 8. Jednak chcialbym zmienic system na windows 7 i nie wiem jak w tym windowsie to zrobic. Nigdy nie mialem problemu z formatowaniem ale tego win8 nie jestem w stanie ogarnac. Czy ktos moze doradzic jak sie zabrac za to formatowanie? Z gory dzieki. pzdr

• 0

#2 OFFLINE   Podzespoly

Podzespoly
  • Użytkownik
  • 554 postów
30
Neutralny

Napisano 24 wrzesień 2013 - 22:42

Normalnie ;[, wsuwasz płytkę z windows'em. Jak odczyta ją lapek po resecie i wbijesz to dalej za format się bierzesz jak zawsze, tylko że jeden bajer jak próbujesz zainstalować potem ponownie system to ja musiałem wyłączyć w tamtym momencie kompa i od nowa odpalić instalacje windowsa by wszystko poszło dobrze.

• 0

Procesor: Amd 8X FX8350 * Gpu: Zotac Gtx 660 * Mobo: Asus M5A97 Le r2.0 * Case: Silentiumpc regnum l50 pure black * Zasilacz: BeQuiet l8 pure power 530W * Cooler: Thermalright macho black and white * Dysk twardy: WD 1TB Green * Ram: 3x4 Hyper predators 1333mhz.

#3 OFFLINE   alark

alark
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów
0
Neutralny

Napisano 24 wrzesień 2013 - 22:54

no tak tylko wrzucam plytke. uruchamiam ponownie kompa i nic sie nie dzieje uruchamia sie normalnie(nie ma nic zeby wywolac rozruch z plyty ani w biosie nie moglem nic znalezc). albo mam cos z plytka albo w win8 jest jakos inaczej? raczej informatyka ze mnie nie bedzie dlatego pytam na forum :P

• 0

#4 OFFLINE   Podzespoly

Podzespoly
  • Użytkownik
  • 554 postów
30
Neutralny

Napisano 24 wrzesień 2013 - 23:00

Musisz w biosie znaleść booting setup coś tego typu i tam będzie np Hard Drive, coś tam coś tam i CD-ROM. Musisz CD-roma dać na 1 miejsce ;[ ( poszukaj drugi raz ). Podaj model lapka

Użytkownik Podzespoly edytował ten post 24 wrzesień 2013 - 23:01

• 0

Procesor: Amd 8X FX8350 * Gpu: Zotac Gtx 660 * Mobo: Asus M5A97 Le r2.0 * Case: Silentiumpc regnum l50 pure black * Zasilacz: BeQuiet l8 pure power 530W * Cooler: Thermalright macho black and white * Dysk twardy: WD 1TB Green * Ram: 3x4 Hyper predators 1333mhz.

#5 OFFLINE   alark

alark
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów
0
Neutralny

Napisano 24 wrzesień 2013 - 23:09

podalem model w pierwszym poscie. no wlasnie przelecialem biosa i nie bylo tego tej opcji z twardym dyskiem zeby zmienic. no nic popatrze jeszcze raz, ale nadal jestem otwarty na jakies rady jak ktos ma juz doswiadczenie z tym nowym windowsem...

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | Twój Sony Ericsson | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)