x-kom hosting

Problem z program..Free Sound Recorder

Astel
utworzono
utworzono

Witam !!!

Mam problem.Ustanowiłem program i nie mogę go uruchomić.Chcąc nagrywać,wyskakuje taki komunikat tak jak na rys. [attachment=26599:recorder.PNG]  -Nacislkając przycisk dalej też mam inny komunikat.Inne funkcję działają,czyli przyciski są aktywne.Sygnał audio też jest widoczny.Pierwszy raz jak zapuściłem programkę to działało wszystko potem coś przestawiałem w PC i mam problem.

Jak to naprawić,może kto wie,byłbym bardzo wdzięczny?

Nadmieniam że program ustanawiałem parokrotnie po tym jak przestał dzialac ponownie z pewnego zrodla.Probowalem jeszcze pare innych prob ale bez rezultatu.

piotrk2683
komentarz
komentarz

można spróbować zrobić przywracanie systemu z dnia kiedy jeszcze program dobrze chodził ,

Astel
komentarz
komentarz

Program parę razy usuwałem nie mogę znaleźć tego dnia.Za ten czas zmieniałem  dużo w PC nie chcę zrobić sobie większych problemów.Może jest inny sposób jeszcze

A3coS
komentarz
komentarz

Przenieś się na Audacity albo Adobe Auditon

piotrk2683
komentarz
komentarz

Program parę razy usuwałem nie mogę znaleźć tego dnia.Za ten czas zmieniałem  dużo w PC nie chcę zrobić sobie większych problemów.

 

 nie musisz się bać tego, to podstawa, gdy psuje się nam jakaś aplikacja czy wyskakują jakieś błędy systemowe,

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.