x-kom hosting

Brak rozdzielczości 1440x900

Lord_Farkuap
utworzono
utworzono

Witam,

 

otóż kupiłem monitor Samsung SyncMaster 940NW i nie ma jego rozdzielczości (1440x900) w <Rozdzielczość obrazu>. W panelu sterowania nvidia, ustawiłem niestandardowo te 1440x900 i jest, tylko, że cały obraz jest taki niewyraźny. Na monitorze (MENU>Information) pokazuje rozdzielczość 1024x768, na dodatek w wybieraniu rozdzielczości w panelu sterowania nvidii przy 1024x768 pisze (natywna).

Stery Karty graficznej aktualne. Pobrałem stery do monitora, wyświetla się jakieś okno i zaraz znika. wyświetla się drugie, tam wybieram mój monitor klikam ok i "Monitor Driver is succesfully installed."

Do Karty grafiki GF9600GT jest podpięta przejściówka z DVI na VGA i monitor podłączony kablem VGA.

 

Pomocy .

Kamilkadze
komentarz
komentarz

Próbowałeś poprzez menu monitora wybrać domyślą rozdzielczość?

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Nie ma tam takiej możliwości w menu.


Dodam, że przy zmianie wejścia w karcie graf. w Rozdzielczość ekranu > Ekran dodaje sie pozycja "Rodzajowy monitor inny niż PnP, a w pierwszym wejściu jest tylko "Urządzenie wyświetlające na: VGA"


I na tym wejściu w Information w menu monitora pokazuje 1280x1024 (rozdzielczość mojego poprzedniego monitora)


Koledzy help bo mnie oczy bolą :(


EDIT:   PROBLEM ROZWIĄZANY:

Dla tych co mają ten sam problem:

Ustawienia "nVidii>Wyświetlanie>Zmiana rozdzielczości>Dostosuj>Utwórz rodzielczość dostosowaną > Piksele w poziomie: 1440, w pionie: 900, częstotliwość odświeżania: 60 i w taktowaniu dać GTF

Można zamknąć : )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.