x-kom hosting

Wspólne granie , czyli w co i kiedy moglibyśmy pograć na PC .

Vamdam
komentarz
komentarz

@LionC - ja też gram w The Division, ale w multi jeszcze nie pograłem. ale się przymierzam.

DiMateo
komentarz
komentarz

Ja obecnie gram w GTA Online i Rocket League, także jeśli ktoś też gra w którąś z tych gier to zapraszam :)

DaanD
komentarz
komentarz

Gra : Euro Truck 2 / American Truck Simulator Multiplayer (ets2 z lub bez dodatkow nie ma to znaczenia)

Sposób komunikacji :  Skype/ Ts3/ Komunikacja glosowa w grze

Nick używany w grze : Drag4n

Jak możemy się skontaktować : Pw forum/ skype: defeated8899

Od Siebie: Gramy w kilka osob, najczesciej 3-4, konwoje krotkie jak i dlugie, masa zabawy oraz mile towarzystwo. 

 

Pozdrawiam!

  • 1 miesiąc później...
nfsmw10
komentarz
komentarz

Gram w Need for Speda 2016 i Fife 16 

  • 3 miesiące później...
zlykamil
komentarz
komentarz

World of Tanks

World of Warships

Metin 2 ( klimaty azjatycko średniowieczne)

Wszystkie są do ściągnięcia za darmo: http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/do-sciagniecia/

 

Jeszcze super jest World of Warcraft, gra ta jednak wymaga dokonywania comiesięcznych płatności

  • 2 tygodnie później...
Sainaif
komentarz
komentarz (edytowane)

Tera online 

Serw: Mystel (planowane przeniesienie na PvP)

Komunikacja: ts3 (po kupnie mikrofonu) i czat w grze

Poszukuje towarzysza do gry,najlepiej priest,wymagan do lvl brak.Oferuje pomoc nowym gracza,choc sam jakos bardzo doswiadczony nie jestem ;)

Kontakt: w grze nick Sainaif (mozna mnie zlapac po 16)

gg:59634629

Fb: Saiko_Naife

 

Edytowane przez Sainaif
  • 3 tygodnie później...
dzejdzej
komentarz
komentarz

Witam,
Czy jest jeszcze ktoś kto gra w gta online ? Otóż w końcu postanowiłem zakupić dziś gta i chętnie bym pograł z kimś online. Zabawa na luzie, jakaś misja, może napad, ewentualnie zwykła przejażdżka. Mam jakieś doświadczenie, nie jestem świeżakiem. Do tej pory grałem na ps3.

Jeżeli ktoś chce dziś wieczorem zagrać, dajcie znać.

P.S jak coś więcej chcecie wiedzieć to mam 30 na karku, mam mikrofon i wolny wieczór ze schłodzonym piwkiem :)

  • 1 miesiąc później...
raziel1985
komentarz
komentarz

Pogralbym z kimś przez hamachi w fife 2007 lub w anno online

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

kielbawgebe
komentarz
komentarz

Fajny pomysł, mógłbym z kimś pyknąć w World of Tanks  ;)

raziel1985
komentarz
komentarz

Kielbawgebe jak chcesz to możesz mnie dodać do znajomych i kiedyś tam w plutonie razem zagrac

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
DiMateo
komentarz
komentarz

Jak ktoś chce pograć w CS GO to zapraszam

  • 3 tygodnie później...
dawidbielak52
komentarz
komentarz

W Gmoda albo l4d2 mógłbym z kimś popykać :) Nick steam Kotlety

Wysłane z mojego BV5000 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc później...
pixell
komentarz
komentarz

Cześć,

Podpinam się pod temat. Gram obecnie w wiele gier ale najbardziej szukam kogoś do grania w GTA V Online bo samemu się lipnie gra bardzo. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę odezwać się na prywatną wiadomość :)

  • 1 miesiąc później...
viragolo
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam

 

Szukam osób zainteresowanych graniem (bez spiny, for fun) w gry wyścigowe (online). W grę wchodzą takie tytuły jak F1 2016, assetto corsa, rfactor2, cars... i inne gry symulacyjne. W planach małe turnieje lub nawet mała liga. Jeśli całość się rozkręci możemy razem zapisać się do jakiejś ligi internetowej, aczkolwiek z tego co wiem ciężko znaleźć taką która prężnie działa, wszystkie padły.

 

Dodatkowo szukam osoby chętnej na regularne treningi w Rocket League. Trenujemy z bratem od pół roku i coś tam zaczyna wychodzić, potrzebna trzecia osoba.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez viragolo
  • 3 tygodnie później...
FrogsterPL
komentarz
komentarz

@viragolo, ja mógłbym pograć w Project CARS. Nie jestem co prawda żadnym wybitnym kierowcą, ale pograć lubię, a z wymienionych przez Ciebie tytułów dysponuję tylko tym. Ewentualnie także Shift i Shift 2. :)

Tomenis2000
komentarz
komentarz (edytowane)

 GRA :Gta 5 Online

Sposób komunikacji :Ts3

 NICK :Malin1102

Od siebie : Witam. Kto chce pograć w gta online bo dopiero zaczynam ?

Edytowane przez Tomenis2000
viragolo
komentarz
komentarz
Dnia 15.04.2017 o 16:26, FrogsterPL napisał:

@viragolo, ja mógłbym pograć w Project CARS. Nie jestem co prawda żadnym wybitnym kierowcą, ale pograć lubię, a z wymienionych przez Ciebie tytułów dysponuję tylko tym. Ewentualnie także Shift i Shift 2. :)

 

Witaj. Dobrze "by" się składało bo dziś robimy mały trening w F1.... ale niestety na F1 2016. Na Project Cars możemy się umówić, aczkolwiek przydałby się jeszcze ktoś bo z osób z którymi gram nikt nie ma P.Cars. Pogadam dziś i dowiem się kto byłby zainteresowany zakupem, ja mogę zagrać wstępny trening jutro (w piątek), najlepiej w godzinach między 13:00 a 18:00. Pozdrawiam.

 

PS. Tomenis2000, gta5 mam ale nudne to strasznie, nie kręci mnie ta gra wcale (nagrałem się za młodu w gta i mam uczucie, że "to wszystko już było".

FrogsterPL
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, viragolo napisał:

ja mogę zagrać wstępny trening jutro (w piątek), najlepiej w godzinach między 13:00 a 18:00

 

Jutro niestety nie ma szans, narzeczona uczy się do egzaminu i potrzebuje kompa. Może by się udało w niedzielę lub w przyszłym tygodniu?

 

Odpisz na PW, żebyśmy tutaj nie bałaganili. :)

viragolo
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok, odpiszę na prv, chętne osoby na ściganie piszcie do mnie na PW.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez viragolo
  • 3 miesiące później...
pixell
komentarz
komentarz

Siema siema,

Gra może ktoś w Call of Duty: Infinite Warfare na PC?

  • 1 miesiąc później...
CeZaryy
komentarz
komentarz

Gra : Atak na Pearl Harbor (wyprodukowana przez Legendo)

Sposób komunikacji : Czat w grze

Nick używany w grze : CezPlayer

Jak możemy się skontaktować : Numer GG: 60035817, albo Steam: CezPlayer

Od siebie : Do gry w trybie multiplayer jest potrzebne Hamachi, bo będziemy grali na trybie LAN, a nie w trybie gry internetowej, gdyż ta druga opcja nie wyświetla z jakiegoś powodu serwerów na liście.

NelsonPL
komentarz
komentarz

Jeśli posiadasz grę Silent Hunter 3 i masz ochotę się ze mną zmierzyć ( jestem b. dobry) to daj znać.

Mam własny server na którym można świetnie pograć.

  • 1 miesiąc później...
karzeuek
komentarz
komentarz

Szukam osób do wspólnej, wieczorowej gry w Heroes III, czy ktoś jest chętny na spędzenie w fantastyczny sposób wspólnego czasu przy tym klasyku?:)

Youki
komentarz
komentarz

Podstawka czy WoG?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.