x-kom hosting

Tablet/Nawigacja - 2000 zł

Antekk
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

 

Poszukuję tabletu głównie jako nawigacji samochodowej, czyli..

 

- nie obchodzi mnie jaka będzie duża matryca, jeśli ktoś powie, że korzysta z 10 calowej w samochodzie - chcę 10..jeśli ktoś powie, że to za duża matryca jak na samochód, chcę mniejszą..

 

- nie obchodzi mnie jak potężne ma "bebechy" tablet..będę wyłącznie korzystać z nawigacji plus internet, filmy i inne duperele..żadnego grania (może raz na ruski rok)..

 

- przydałoby się aby tablet jeśli, to możliwe w tej cenie, obsługiwał LTE

 

- proszę o naprawdę rzetelne propozycje, najlepiej osób, które korzystają z tabletu jako nawigacji..

 

 

Pozdrawiam

Z góry dziękuję za odpowiedźi

Edytowane przez Antekk

Youki
komentarz
komentarz

Bedziesz go montować na szybie czy po prostu gdzieś luzem będzie leżał ?

Antekk
komentarz
komentarz

Bedziesz go montować na szybie czy po prostu gdzieś luzem będzie leżał ?

 

Wołałbym na szybę. Jeżdżę samochodem ciężarowym i jednak lepiej mieć ekran przed sobą cały czas, niż z boku.

 

Pytanie ze względu na wielkość matrycy, tak?

Jaro070
komentarz
komentarz

10" z LTE w tej cenie będzie ciężko znaleźć, zobacz SAMSUNG GALAXY TAB 8.9 P7320.

Antekk
komentarz
komentarz

10" z LTE w tej cenie będzie ciężko znaleźć, zobacz SAMSUNG GALAXY TAB 8.9 P7320.

 

Nie jestem jakoś przekonany do Samsunga :/ Znajomi co użytkują modele od Samsunga, odradzają mi zakup tabletu od tej firmy.

 

Podoba mi się nowy Nexus 7, cena niestety już nie.. Jest nadzieja, że do nowego roku stanieje co? (mówię o wersji z LTE)

Youki
komentarz
komentarz

Wątpię. :)

Antekk
komentarz
komentarz

A warto dawać za 7-calowy tablet 1,5k zł?

Youki
komentarz
komentarz

Ciężko powiedziec.

Może jeszcze gdzieś kupisz nowego Lenovo 2109A, on miał wbudowany GPS. :)

michael26
komentarz
komentarz (edytowane)

Może sporo tańszy Goclever Aries 70 z preinstalowaną, dobrą i darmową nawigacją? ;> http://allegro.pl/tablet-goclever-aries-70-4x1-2ghz-3g-gps-mapapl-i3553919756.html

Tu masz recenzjehttp://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/goclever-aries-70-test/strona/20875.html?
A tu opinie użytkownikówhttp://forum.android.com.pl/f501/opinie-na-temat-goclever-aries-70-a-336279/index6.html
;)

Szybkość działania jak w Galaxy Tab 3.0, bardzo dobre wykonianie  i brak zamuleń ;)

Edytowane przez michael26
  • 3 tygodnie później...
Antekk
komentarz
komentarz

Witam ponownie

 

Po długich rozmyślaniach postanowiłem dołożyć trochę gotówki i kupić tablet do 2 tys. zł. Co byście mi zaproponowali? Nadal głównie zależy mi na darmowej nawigacji.

Youki
komentarz
komentarz

To może coś z Windowsem ?

Wtedy można zainstalować sobie jakieś mapy i póżniej korzystać za pomocą GPS offline z nich bodajże. 

Antekk
komentarz
komentarz

To może coś z Windowsem ?

Wtedy można zainstalować sobie jakieś mapy i póżniej korzystać za pomocą GPS offline z nich bodajże. 

 

Hmm Windows? Czemu nie, może być i Windows.


Co sądzicie o tym tablecie, bo chyba zdecyduje się na niego.

 

http://www.karen.pl/product/199094/Komputery/Tablety/ASUS_MeMo_Pad_FHD_ME302KL_Bialy.html

Youki
komentarz
komentarz

No właśnie przeszukałem troche googli i nic w takiej cenie nie kupi, co będzie miało Windows 8 i wbudowany GPS.

 

Odnośnie tego Asusa to potrzebne Ci LTE ? 

Antekk
komentarz
komentarz

No właśnie przeszukałem troche googli i nic w takiej cenie nie kupi, co będzie miało Windows 8 i wbudowany GPS.

 

Odnośnie tego Asusa to potrzebne Ci LTE ? 

 

Tak. 

 

Coś nie tak z tym Asusem?

Youki
komentarz
komentarz

Wygląda w porządku. 

Antekk
komentarz
komentarz

Wygląda w porządku. 

 

To dobrze, bo go zamówiłem ;P

 

Dzięki za pomoc, temat do zamknięcia.

 

Pozdrawiam

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

nic w takiej cenie nie kupi, co będzie miało Windows 8 i wbudowany GPS

Kupi - smartfona. Ot choćby Lumię 920 z wbudowaną fabrycznie nawigacją od Nokii :P
System co prawda nie Windows 8 ale Windows Phone 8 lecz co to za różnica? ;)
 

Coś nie tak z tym Asusem?

Najlepszy chyba sprzęt w swojej cenie choć... choć konkurencja to Samsung Galaxy Note 10.1 3G.
No i ów Asus, z tego co widzę - nie posiada hosta USB, co przy cenie ~1800zł nie jest dopuszczalne.
Ale... ale mniejsza z tym, skoro już sprzęt zamówiony. :cfaniak:

Pozdrawiam, Ig.

Edytowane przez Igorrodz
Youki
komentarz
komentarz

Kupi - smartfona. Ot choćby Lumię 920 z wbudowaną fabrycznie nawigacją od Nokii System co prawda nie Windows 8 ale Windows Phone 8 lecz co to za różnica?

Prędzej L925, albo poczekać kilka miesięcy, aż ceny 1520 spadną :) 

 

Zresztą Igor od kiedy Ty polecasz coś z WP8 ? :E

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.