Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Jak odblokować zablokowaną na 9000 minut nokie lumie 520?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   pepe0619

pepe0619
  • Użytkownik
  • 132 postów
4
Neutralny

Napisano 27 sierpień 2013 - 15:34

Witam mam duży problem z moją lumią 520 ponieważ kolega gdy sie bawił moim telefonem zablokował go na 8 minut po czym wyjął baterie. I tu sie zaczyna problem gdyż wyjmując baterię zmieniła się data na 1 września a czas do odblokowania telefonu zwiekszył się aż do 518853 minut!!! :o Potem po wyłaczaniu/ włączaniu telefonu i wyjmowaniu baterii data zmieniła się na 20 sierpnia a minut do odblokowania ok. 9000. ;c Nie mogę czekac tydzień żeby mi się odblokował telefon bo jest mi bardzo potrzebny ;/ Jest jakas mozliwośc by zmienic datę poprzez komputer lub odblokować w jakiś inny sposób telefon? Może wizyta w salonie play coś pomoże? 
Dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

• 0

#2 OFFLINE   Youki

Youki
  • Moderator
  • 31910 postów
5263
Znakomity
  • Numer GG:
  • Miejscowość:Dębica

Napisano 27 sierpień 2013 - 16:08

Próbowałeś hard reset, czyli jednoczesne przytrzymanie Vol Down, Power oraz Camera. Po kilku sekundach zawibruje to puszczasz Power i przez chwilkę trzymasz jeszcze dwa resztę.
  • 0

Kupujesz nowy komputer?! Jakie sztuczki stosują nieuczciwi sprzedawcy? Zobacz na co warto zwrócić uwagę: www.stopgotowcom.pli w przyszłości nie żałować

#3 OFFLINE   pepe0619

pepe0619
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 132 postów
4
Neutralny

Napisano 27 sierpień 2013 - 17:11

a ten hard reset to tak jakby przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych tak? A nie strace przez to gwarancji? 

• 0

#4 OFFLINE   Youki

Youki
  • Moderator
  • 31910 postów
5263
Znakomity
  • Numer GG:

Napisano 27 sierpień 2013 - 17:12

Tak.
Nie stracisz. :)
  • 1

Kupujesz nowy komputer?! Jakie sztuczki stosują nieuczciwi sprzedawcy? Zobacz na co warto zwrócić uwagę: www.stopgotowcom.pli w przyszłości nie żałować

#5 OFFLINE   pepe0619

pepe0619
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 132 postów
4
Neutralny

Napisano 27 sierpień 2013 - 21:45

Robiłem tak jak powiedziałeś ale telefon normalnie się włącza i znowu pokazuje te  518853  minut do odblokowania ;c Wiem że mozna wgrac na nowo rom ale wtedy strace gwarancje ;/

• 0

#6 OFFLINE   Youki

Youki
  • Moderator
  • 31910 postów
5263
Znakomity
  • Numer GG:

Napisano 27 sierpień 2013 - 22:31

Spróbuj jeszcze tego http://forum.gsmhost...ne-8-a-1680093/ :)
  • 1

#7 OFFLINE   pepe0619

pepe0619
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 132 postów
4
Neutralny

Napisano 29 sierpień 2013 - 22:54

Działa dziekuje :) Piwko dla ciebie :D 

• 0

#8 OFFLINE   Youki

Youki
  • Moderator
  • 31910 postów
5263
Znakomity
  • Numer GG:

Napisano 29 sierpień 2013 - 22:58

Za pierwszym razem nie działało, dlatego iż podałem Ci kombinacje dla urządzeń z Systems Windows Phone 7.X ;)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | Twój Sony Ericsson | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)