x-kom hosting

Jak odblokować zablokowaną na 9000 minut nokie lumie 520?

pepe0619
utworzono
utworzono

Witam mam duży problem z moją lumią 520 ponieważ kolega gdy sie bawił moim telefonem zablokował go na 8 minut po czym wyjął baterie. I tu sie zaczyna problem gdyż wyjmując baterię zmieniła się data na 1 września a czas do odblokowania telefonu zwiekszył się aż do 518853 minut!!! :O Potem po wyłaczaniu/ włączaniu telefonu i wyjmowaniu baterii data zmieniła się na 20 sierpnia a minut do odblokowania ok. 9000. ;c Nie mogę czekac tydzień żeby mi się odblokował telefon bo jest mi bardzo potrzebny ;/ Jest jakas mozliwośc by zmienic datę poprzez komputer lub odblokować w jakiś inny sposób telefon? Może wizyta w salonie play coś pomoże? 
Dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

Próbowałeś hard reset, czyli jednoczesne przytrzymanie Vol Down, Power oraz Camera. Po kilku sekundach zawibruje to puszczasz Power i przez chwilkę trzymasz jeszcze dwa resztę.

pepe0619
komentarz
komentarz

a ten hard reset to tak jakby przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych tak? A nie strace przez to gwarancji? 

Youki
komentarz
komentarz

Tak.
Nie stracisz. :)

  • Dobra wypowiedź 1
pepe0619
komentarz
komentarz

Robiłem tak jak powiedziałeś ale telefon normalnie się włącza i znowu pokazuje te  518853  minut do odblokowania ;c Wiem że mozna wgrac na nowo rom ale wtedy strace gwarancje ;/

pepe0619
komentarz
komentarz

Działa dziekuje :) Piwko dla ciebie :D 

Youki
komentarz
komentarz

Za pierwszym razem nie działało, dlatego iż podałem Ci kombinacje dla urządzeń z Systems Windows Phone 7.X ;)

  • 7 miesięcy później...
Luki888888
komentarz
komentarz

WItam,

mam taki sam problem, niestety link podany prze użytkownika @Youki wygasł. Czy istnieje jeszcze jakiś sposób?
Pozdrawiam

Youki
komentarz
komentarz

 

 

1. Turn off your Lumia 520 phone.
2. Press and hold the Volume down and Camera keys.
3. Press and hold the Power key.
4. When you feel the phone vibrates, release the power key, but keep pressing the volume down and camera keys, until the phone reboots.All data will be lost!
Luki888888
komentarz
komentarz

Niestety to nie pomaga, telefon uruchamia się normalnie.


Jedak poszło, trzeba trzymać klawisz aparatu "do połowy" :)

  • 1 miesiąc później...
ROBERT1968
komentarz
komentarz

WITAM 

MAM PODOBNY PROBLEM Z 820 PROCEDURA PODANA PRZEZ YOUKI, NIESTETY NIE POMAGA.

NIE DO KOŃCA ROZUMIEM OKREŚLENIA LUKI 888888, "Jedak poszło, trzeba trzymać klawisz aparatu "do połowy" .

GDYBYŚ MÓGŁ TO WYJAŚNIĆ BĘDE ZOBOWIĄZANY .

POZDRAWIAM.

Youki
komentarz
komentarz

Punkt 4, puszczasz wtedy aparat, kiedy zawibruje, chyba o to chodzi. 

  • 8 miesięcy później...
muminkowa
komentarz
komentarz

Ja mam większy problem. Moja córka tez tak zablokowała swoja łuki, ale jej telefon nie ma bocznego podzycisku camera.
CO MA POCZĄĆ???
:-(

muminkowa
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki ! Działa ;-)

  • 2 lata później...
benia003
komentarz
komentarz

Dzień dobry ,mam taki sam problem z lumia ,syn założył blokadę na ekranie i jak dostał nowy tel. to przestał uzywac nokie i teraz nie pamieta kodu.I dodatkowy problem zepsuł przycisk od przyciszania wiec nie moge zrobic restartu tak jak wyzej opisane ,czy jest jakas szansa na odblokowanie?

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli przycisk nie działa to pozostaję raczej jedynie poczekać te 6 dni.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.