Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Officejet 4500 Prosze o pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Slajderr

Slajderr
  • Użytkownik
  • 3 postów
0
Neutralny

Napisano 02 sierpień 2013 - 22:21

Witam mam problem z tą drukarką. 

Mam ją zainstalowaną na 2 urządzeniach- Laptopie i komputerze. 

Wszystko było okej drukowala na jednym i drugim. Jakiś czas temu przestała drukować z poziomu komputera. Nie wiadomo z jakich przyczyn nagle komputer jej nie wyszukuje. Do wczoraj było okej bo drukowała jeszcze z poziomu laptopa ale wczoraj jak chciałem wydrukować sobie coś z laptopa to zamiast drukować na czarno biało zaczeło drukować na kolorowo mimo, że tusz czarno-biały jest uzupełniony. Komputer nie wyłapuje jej w ogóle przez wi-fi. Myślicie, że mam pobrać jakieś sterowniki czy co zrobić? Proszę o pomoc.

• 0

#2 OFFLINE   Rafał-85

Rafał-85
  • Użytkownik
  • 105 postów
0
Neutralny

Napisano 03 sierpień 2013 - 21:40

A zmieniałeś coś związanego z tą drukarką? Sterowniki - uaktualnienie, uzupełnienie lub wymiana tuszów? Mi padł skaner po uaktualnieniu sterowników, pomógło dopiero wgranie na nowo systemu i zainstalowanie starych sterowników (przy J4680).

• 0
Laptop Active Book GT Maxi
Intel Core 2 Duo T5550(1,83GHz, FSB 667, 2MB cache)
Chipset mobilny Intel 965GM
Pamięć 2048 MB KINGSTON RAM DDR2 667Mhz
Grafika nVidia GeForce 8600GS 256MB z DirectX 10.0
HDD 160 GB Microsoft Windows Vista Home Premium.

#3 OFFLINE   Slajderr

Slajderr
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów
0
Neutralny

Napisano 05 sierpień 2013 - 14:50

Nic nie zmieniałem a pamiętasz z jakiej strony z jakiej strony pobrałeś stare sterowniki?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)