x-kom hosting

Tablet z Windowsem czy Androidem?

matixxi
utworzono
utworzono

Witam

Mam pytanie a mianowicie tablet z jakim systemem wybrać? Mam do wydania około 1500 zł i zastanawiam się czy kupić z windowsem 8 czy androidem. Czy może w ogóle nie ma sensu za taką cenę kupować tableta?

Youki
komentarz
komentarz

Do czego ma Ci służyć tablet ?

matixxi
komentarz
komentarz

Właściwie to nie wiem, pewnie do zabawy. Mam do wydania 1500 złotych i nie wiem co kupić, dlatego zahaczam o tablety.

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o gry to bardziej Android ze względu na wieksza ilość oraz niższe ceny.

Ewentualnie używany iPad3 jeśli Cię iOS interesuje. :)

matixxi
komentarz
komentarz

No właśnie musi być nowe bo nie mogę nic używanego kupić. Myślałem nad kupnem laptopa ale już mam zamówiony komputer stacjonarny. A co do tego windowsa na tablecie to gry muszą być specjalnie dedykowane pod tablet czy takie co mam na PC też podziałają? :P

Youki
komentarz
komentarz

Podzialaja, ale przy obecnym sprzęcie jaki jest w tabletach z Win 8 w stare klasyki pograsz płynnie. ;)

Alonso4
komentarz
komentarz

Ja bym raczej wziął tablet z Androidem, Ponieważ sam posiadam takowy i jestem zadowolony :) Duża ilość aplikacji, Szybki internet :) nic nie się zacina itp :)

Jaro070
komentarz
komentarz

A co do tego windowsa na tablecie to gry muszą być specjalnie dedykowane pod tablet czy takie co mam na PC też podziałają?

 

Zadziałają te z PeCeta oraz te z Androida http://www.bluestacks.com/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.