Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Tablet z Windowsem czy Androidem?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   matixxi

matixxi
  • Użytkownik
  • 24 postów
0
Neutralny

Napisano 23 lipiec 2013 - 21:29

Witam

Mam pytanie a mianowicie tablet z jakim systemem wybrać? Mam do wydania około 1500 zł i zastanawiam się czy kupić z windowsem 8 czy androidem. Czy może w ogóle nie ma sensu za taką cenę kupować tableta?

• 0

#2 OFFLINE   Youki

Youki
  • Moderator
  • 49430 postów
7543
Znakomity
  • Numer GG:
  • Miejscowość:Dębica

Napisano 23 lipiec 2013 - 21:43

Do czego ma Ci służyć tablet ?
  • 0

Kupujesz nowy komputer?! Jakie sztuczki stosują nieuczciwi sprzedawcy? Zobacz na co warto zwrócić uwagę: www.stopgotowcom.pli w przyszłości nie żałować

#3 OFFLINE   matixxi

matixxi
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 24 postów
0
Neutralny

Napisano 23 lipiec 2013 - 21:46

Właściwie to nie wiem, pewnie do zabawy. Mam do wydania 1500 złotych i nie wiem co kupić, dlatego zahaczam o tablety.

• 0

#4 OFFLINE   Youki

Youki
  • Moderator
  • 49430 postów
7543
Znakomity
  • Numer GG:

Napisano 23 lipiec 2013 - 21:51

Jeśli chodzi o gry to bardziej Android ze względu na wieksza ilość oraz niższe ceny.

Ewentualnie używany iPad3 jeśli Cię iOS interesuje. :)
  • 0

Kupujesz nowy komputer?! Jakie sztuczki stosują nieuczciwi sprzedawcy? Zobacz na co warto zwrócić uwagę: www.stopgotowcom.pli w przyszłości nie żałować

#5 OFFLINE   matixxi

matixxi
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 24 postów
0
Neutralny

Napisano 23 lipiec 2013 - 21:56

No właśnie musi być nowe bo nie mogę nic używanego kupić. Myślałem nad kupnem laptopa ale już mam zamówiony komputer stacjonarny. A co do tego windowsa na tablecie to gry muszą być specjalnie dedykowane pod tablet czy takie co mam na PC też podziałają? :P

• 0

#6 OFFLINE   Youki

Youki
  • Moderator
  • 49430 postów
7543
Znakomity
  • Numer GG:

Napisano 23 lipiec 2013 - 22:05

Podzialaja, ale przy obecnym sprzęcie jaki jest w tabletach z Win 8 w stare klasyki pograsz płynnie. ;)
  • 0

#7 OFFLINE   Alonso4

Alonso4
  • Użytkownik
  • 6 postów
0
Neutralny

Napisano 23 lipiec 2013 - 22:06

Ja bym raczej wziął tablet z Androidem, Ponieważ sam posiadam takowy i jestem zadowolony :) Duża ilość aplikacji, Szybki internet :) nic nie się zacina itp :)

• 0

#8 OFFLINE   Jaro070

Jaro070
  • Użytkownik
  • 934 postów
119
Dobry
  • Numer GG:

Napisano 24 lipiec 2013 - 10:33

A co do tego windowsa na tablecie to gry muszą być specjalnie dedykowane pod tablet czy takie co mam na PC też podziałają?

Zadziałają te z PeCeta oraz te z Androida http://www.bluestacks.com/

• 0

JR2oPAn.png

~Jolla Phone

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)