x-kom hosting

Poszukuje Gier Na Słaby Komputer.

Los_Emilos
utworzono
utworzono

Miałem kupić sobie kartę ale jednak jest to zakup nieopłacalny i pozbieram na kompletny remont komputera (kupno nowego chyba), zatem szukam jakiś gier które poszły by mi na moim komputerze:

NVidia FX5200 (128MB)

756RAM (3x256)

Amd Athlon 2000xp (~2GHz)

80GB zatem nie za dużo się zmieści :) .

Internet: BlueConnect :/

A oto w co grałem lub nadal gram (nie wszystko wymienione):

Guild Wars

Black&White 1 i 2 (bez dodatków)

Rome: Total War i Barbarian Invasion (nie spodobał mi się dodatek)

Medieval 1 i 2 ale 1 nie spodobała mi się.

Gothic 1, 2 a 3 niestety sie przycinała na najniższych.

NFS od Undeground do Carbon i nawet Hot Pursh 2

The Punisher

GTA:SA, 3 , 2 Vice City

Sim City 3 i 4 z dodatkiem

Capitalizm 2 i ogólnie gry ekonomiczne

Wiele gier jest w moim profilu x-fire

I jeszcze wiele tego ale za bardzo mi nie przychodzi nic do głowy. Szukam czegoś podobnego co pójdzie na moim komputerze. Będę wdzięczny za każdą sugestie a te najlepsze nagrodzę plusikami :) . Kolega ma mi pożyczyć glory of the roman empire i podobno jest niezłe zatem może też coś do tego.

Saper
komentarz
komentarz

Coś w stylu Gothica i Guild Wars - Fable: ciekawa gra, ale trochę krótka

Strzelanki:

XIII - polecam, jedyna w swoim rodzaju, bardzo miła dla oka komiksowa oprawa ;)

GUN - takie GTA, tylko, że na dzikim zachodzie

Ze strategii polecić mogę Empire Earth oraz, stare ale jare, Heroesy III (kultowa gierka) no i 5 w sumie też niezła

Lewy12
komentarz
komentarz

Heroesy III,Fallout 1 i 2

thesior
komentarz
komentarz

,Call of Duty 1 i 2

Los_Emilos
komentarz
komentarz

W Gun grałem ale to gra na jeden raz czego o GTA:VC lub SA nie można powiedzieć (w VC grałem 6 miesięcy jak nauczyłem się wymieniać samochody i miałem poldka policyjnego :D ).

Fallout 1 i 2 szykuje się się w Gazecie Wyborczej którą na pewno kupie dla Painkilera zatem z chęcią wypróbuje.

Szkoda że czasy w których mój komputer wszystko pociągnął na średnich już dawno minęły ;( .

Saper
komentarz
komentarz

Z samochodówek niezła jest jeszcze Toca Race Driver 3 i Crashday(może model jazdy niezbyt realistyczny, ale fajny modle uszkodzeń i niezłe mapy ;)

Lipton
komentarz
komentarz

Toca super chodzi mi na Radku 9800 SE na najwyzszych wiec u ciebie tez pociagnie :D

bakus1989
komentarz
komentarz

Moze tak : hmm... Driv3r III powinien Ci pojsc, HEROES III ( od 5 lat gram i nadal mi sie nie znudzila) , ToCA tak jak koledzy mowia,co by tu jescze Ci zaproponować hmm.. moze Quake III Arena?? Wolfenstein Enemy Territory (FPS),COD 1,2,Batlefiel 1942,Empire Earth PL,SEtlers IV,18 Wheels of Stell Pedal of the Metal,Splinter Cell (obojetnie ktory), Driver I (jeszcze niezly) Midtown Madness II no i chyba tyle... Jak cos sobie przypomne to dam znac

Kruchy
komentarz
komentarz

Cod 2 cs1.6 heroes 3 :) gta Sa

Konsurk
komentarz
komentarz

Sudden Strike 1 i 2 - strategia wojenna,ciekawa bardzo.

waz
komentarz
komentarz

Jeśli lubisz taki typ gry to zagraj w Football Manager 07 lub 08

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Dzisiaj będzie w GW Fallout 1 i 2 zatem to wypróbuje. Manager mi niestety nie pasują, wole grać w gry strategiczne.

Kruchy
komentarz
komentarz

straategia stara ale jara

magic&mayhem

Sean
komentarz
komentarz

w gta sa możesz sobie pograć na LOW ;] ...

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Jutro ma mi kolega pożyczyć Fable i z tego co słyszałem gra super. Problem teoretycznie rozwiązany ale jak ktoś jeszcze coś zna nie obrazę się za dopisywanie :) .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.