x-kom hosting

Brak CD-ROMu w BIOSIE

Masternak22
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam ! ! !

Mam pewien problem. Chciałbym zainstalować Windows 7 UItimate 32 bit ale w BIOSIE, a dokładniej to w zakładce BOOT nie ma opcji rozruchu z CD-ROMu. Co robić ?? Za pomoc będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie.

PS. Jeżeli umieściłem temat w złym dziale proszę o przeniesienie :)

Edytowane przez Masternak22

Blavic
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam.

Jeśli w biosie w zakładce boot pokazuje Ci cd-rom na liście to wystarczy, że ustawisz aby był czytany w pierwszej kolejności. Zapisujesz i wsio. Jeśli nie widzi, opcjonalnie jest możliwość zainstalowania systemu z pendriva.

Edytowane przez Blavic
Masternak22
komentarz
komentarz

Niestety nie ma cd-romu, a z pendrivea nie mogę instalować systemu gdyż mam na nim kopię zapasową bardzo ważnych plików.

Jakieś inne pomysły ??

Gość
komentarz
komentarz

Witam. Ty masz taki bios że nie wyczytuje cd-romu czy może masz źle podpięty napęd ? Jedyną możliwością jaką widzę to instalacja z interfejsu, podepnij do usb inny pendrive albo coś, ale oczywiście na tym innym urządzeniu musisz zrobić obraz instalki.

Masternak22
komentarz
komentarz

Właśnie chyba będę instalował z pendrive a kopie wypalę na płycie :)

JaniXX127
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy napęd był normalnie wykrywany w systemie?

Edytowane przez JaniXX127
Masternak22
komentarz
komentarz

tak, jak najbardziej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.